Wellness & Spa

Moderně vybavené wellness centrum s vysoce profesionálním personálem rádo přivítá hotelové hosty i širokou veřejnost v kteroukoli roční dobu. Hotel Studánka nabízí řadu wellness balíčků. Pokud nevíte který zvolit, rádi vám poradíme.

Vodní svět

Svět vody je světem harmonie a zdraví. Ponořte se do lázeňského bazénu, vířivky a projděte se po oblázcích v horké a studené vodě. Uvolněte své svaly i mysl, starosti všedních dnů zanechte za dveřmi a plně se oddejte příjemné relaxaci.

ZJISTIT VÍCE Šipka

Beauty & Spa

Vaše smysly pohladí příjemné masáže provoněné esenciálními oleji, které dodají potřebnou energii. Nahromaděný stres a napětí rozpusťte vonnými koupelemi, bolavá záda odevzdejte proudu horké vody a hledáte-li něco speciálního, pak právě pro Vás jsme připravili nejmodernější lázeňské zařízení...

ZJISTIT VÍCE Šipka

Hydromasážní vana

Vyzkoušejte kouzlo pradávné moudrosti ve spojení s nejmodernějšími poznatky dnešní doby. Hydromasážní vana v sobě snoubí několik kombinací jedinečných procedur a funkcí, které pomáhají regulovat metabolismus, eliminovat svalové a cévní napětí, redukovat stres, stimulovat smysly a tak předcházet nemocem.

ZJISTIT VÍCE Šipka

Kosmetika

V našem kosmetickém salonu se používá kosmetika La Chèvre a Le Chaton. Jedná se o přírodní kosmetiky, kde jsou vzácné složky kozího mléka, vhodně doplněné surovinami mořského původu a rostlinnými extrakty.

ZJISTIT VÍCE Šipka

Svět saun a slunce

Vstupte a prociťte výjimečnost prostoru s aromatickou vůní, sluncem a komplexu saun spolu s léčebnou inhalací, které vám zaručí jedinečnou přírodní léčbu. Neopakovatelná atmosféra bylinkové parní lázně, finských saun spolu s léčivou silou vody snoubí harmonické spojení hydroterapie, aromaterapie a haloterapie.

ZJISTIT VÍCE Šipka

Wellness balíčky hotelu Studánka

Lázeňské menu Hotelu Studánka navazuje na dlouholetou tradici z 18. století a nabízí svým hostům neopakovatelný zážitek pocitu zdraví, krásy a relaxace.

ZJISTIT VÍCE Šipka