Kavárna Jiřího Šlitra

V nabídce hotelu Studánka nechybí ani hotelová kavárna, která nese jméno po slavném hudebníkovi a výtvarníkovi Jiřím Šlitrovi, který studoval na nedalekém rychnovském gymnáziu. Posezení v příjemném prostředí, hned vedle terasy, vám umocní požitek z dobré kávy nebo domácích zákusků od naší hotelové cukrářky. Hned vedle je navíc dětské hřiště, takže své děti budete mít neustále pod dohledem.

Další informace

Hotelová kavárna Jiřího Šlitra je pojmenována po významném umělci 60. let. Milé prostředí s terasou svádí ke klidnému posezení s kávou a dalšími nápoji. Hned vedle kavárny je dětské hřiště, takže si můžete povídat s přáteli a přitom mít dovádějící ratolesti pěkně na očích.

V kavárně úspěšně zorganizujete i srazy absolventů, klubové akce nebo grilování. Slouží také jako příjemné místo pro odpočinek při firemních akcích a školeních.

Navštivte naši kavárnu a ochutnejte domácí zákusky od naší hotelové cukrářky a k tomu si dejte například vanilkové espresso, či osvěžující domácí limonádu z čerstvého zázvoru, nebo ovoce.

Otevírací doba

  • Kavárna - OBSLUHUJEME NA TERASE PŘED HOTELEM! Otevření terasy u Vily bude s předstihem oznámeno.
  • Sobota + Neděle: dle počasí