Kosmetika na Studánce

Kosmetické služby

V našem kosmetickém salonu se používá kosmetika La Chèvre a Le Chaton. Jedná se o přírodní kosmetiky, kde jsou vzácné složky kozího mléka, vhodně doplněné surovinami mořského původu a rostlinnými extrakty. Hlavními složkami jsou syrovátka, tuk nebo tvaroh z kozího mléka, jedinečný biologický systém bohatý na přírodní antioxidanty, který hydratuje pokožku, chrání ji před škodlivými vlivy životního prostředí a zpomaluje její stárnutí. Výborně ošetřuje jak mladistvou, tak i stárnoucí pleť.

Základní ošetření 60 minut

Pedikúra

Podobně jako péče o ruce a nehty na nich, je důležitá péče o nohy. Nohy jsou během každé všední denní činnosti vystaveny nepříznivým podmínkám. Jsou mnohdy více než deset hodin denně uzavřeny v těsných botách, potí se a přehřívají. Nohy se rychleji unavují, pokožka hrubne a praská. Častokrát si naši klienti stěžují na pocit těžkých nohou, způsobený zadržováním tělních tekutin ve tkáních.

Pravidelná péče o nohy v podobě pedikúry pomáhá udržovat chodidla zdravá, svěží a upravená.

30 minut

Manikúra

Ženy o své ruce pečují již po dlouhá staletí. Vždy se je snažily mít čisté, upravovat je, zkrášlovat a zdobit. K tomu patří i krásně vypadající nehty, které musí mít každá moderní žena. Manikúra se proto stala neodmyslitelnou součástí života v dnešním světě a dnes se již dotýká i mužů. Ruce o nás totiž vypovídají mnohé. Každý, s kým jednáme, si jich všimne. Pravidelná manikúra nám pomůže zachovávat ruce ve stále skvělé kondici.

30 minut