Nabídka pobytových balíčků

Nadstandardní služby šité přímo na míru, to je široká paleta pobytových balíčků připravených personálem hotelu Studánka.

NABÍDKA POKOJŮ Šipka

Všechny pokoje plně odpovídají standardům tří a čtyřhvězdičkového ubytování a mají:

  • Vlastní sociální zařízení
  • Wi-Fi internetové připojení
  • LCD televizory
  • Minibar
  • Trezor

Wellness relax pro ženy

Zavítejte, ať už sama, nebo s milou společností, k nám na Studánku užít si příjemný relaxační wellness pobyt. Budeme vás rozmazlovat léčivými procedurami, vynikajícími pokrmy, zajímavou kulturou. Malebná okolní příroda vás pohladí na duši. Užijte si pohodový relaxační pobyt v luxusním hotelu obklopeném zelení.

ZJISTIT VÍCE Šipka

Relax pro muže

Odpočiňte si od starostí všedního dne, nechte adrenalin a hormony štěstí, ať zaplaví vaše tělo i duši. Užívejte si sport s kombinací pohodového odpočinku v hotelovém wellness centru. Letovisko Studánka vám na vašem relaxačním pobytu pomůže načerpat nové síly spolu s hotelovou restaurací, která vám nabídne zajímavý gastronomický zážitek.

ZJISTIT VÍCE Šipka

Romantický pobyt pro dva

Nefalšovaná romantika pro vás a vaši drahou polovičku. Překrásná příroda, sauna, vířivka a vynikající večeře. Hotel Studánka pro vás připraví nezapomenutelný pobyt, na který budete dlouho vzpomínat. Užijete si relaxační bazénové centrum nebo ozdravný Kneippův chodník stejně jako sezónně laděnou kuchyni.

ZJISTIT VÍCE Šipka

Dovolená pro seniory 55+

Zveme vás na příjemně klidné a krásné místo – do Letoviska Studánka, kde se o vás s radostí komplexně postaráme. Zažijete výjimečný pobyt v luxusním hotelu, který nabízí řadu doplňkových služeb. Budete rozmazlováni delikátní kuchyní a hlubokým odpočinkem v hotelovém wellness, který můžete následně doplňovat lehkými procházkami po zajímavém okolí.

ZJISTIT VÍCE Šipka

Víkendový wellness pobyt pro dva

Večerní koupání v relaxačním bazénu nebo pobyt u solné stěny vám zpříjemní víkendový pobyt uprostřed přírody nedaleko Orlických hor. V rámci tohoto balíčku pro dva budete moci kompletně využít naše wellness služby s masážemi i bohatou polopenzi z kvalitních surovin od známých dodavatelů v naší hotelové restauraci.

ZJISTIT VÍCE Šipka

Pohádková dovolená na Studánce

Zavítejte do malebného hotelu Studánka nedaleko Rychnova nad Kněžnou, kde si užijete skvělý pobyt za zvýhodněnou cenu! Pokud máte rádi pohádková prostředí a přírodu, pak pro vás bude Studánka, ležící na úpatí Orlických hor, vskutku to pravé. Hotel je spolu s vodní fontánou a přírodním amfiteátrem umístěn v lesním parku

ZJISTIT VÍCE Šipka

Pobytový balíček MOZAIKA

Sestavte si jednoduše pobytový balíček dle vašich představ. Zažijete výjimečné chvíle v malebném Letovisku Studánka, nacházejícího se na úpatí Orlických hor. Na výběr máte z rozličných aktivit – odpočinek v hotelovém wellness, „údržba“ vašeho těla ve fitness, procházky po příjemném okolí Hotelu a mnoho dalšího. Tak si pojďte vytvořit svoji mozaiku!

ZJISTIT VÍCE Šipka

Levandulová relaxace

Víte, že levandule je ideálním prostředkem k léčení neduhů a slouží nám ke skvělé relaxaci? Budeme Vás hýčkat a užijete si nádherný pocit, jak z Vás odpadne únava, stres a zlepší se Vám dýchání. Levandule má schopnost uklidnit naši mysl a řešit různé stavy, které bychom jinak jen těžko zvládli. Velmi se hodí pro osoby trpící nespavostí. Můžeme ji využít při bolestech hlavy, při návalech horkosti, na problémy s migrénou.

ZJISTIT VÍCE Šipka