Hydromasážní vana

Krom prevence různých zdravotních neduhů Hydromasážní vana může nabídnout velmi příjemné masírování, které má za následek zpevnění a zeštíhlení kontur Vašeho těla. Pomáhá regulovat hmotnost, udržet zdraví a obnovit rovnováhu v těle.

Hydromasážní vana a její funkce – Yin Yang

  • Vana Yin Yang pro dvě osoby
  • Aromaterapie
  • Duokoupele
  • Vibrační masáž přes 120 trysek
  • Muzikoterapie
  • Chromoterapie

Aromaterapie

Používáme kvalitní přírodní éterické přísady podporující zdraví. Můžete zvolit různé esence, jejich vůně vyvolávají pocit uvolnění, činorodosti a energie. Pomocí aromaterapie lze potlačit stres nebo snížit chuť k jídlu. Dále může být využita k inhalaci léčivých látek. Aromaterapie umožňuje stimulovat látkovou výměnu a imunitní systém.

Vibrační masáž

Vibrační masáž je terapeutická masáž přinášející bezprostřední pocit relaxace, potlačující stres a zmírňuje bolesti. Masáž urychluje metabolické procesy a zlepšuje funkčnost pokožky, svalů a vnitřních orgánů. Masáž je prováděna pomocí 120 trysek.

Kontraindikace:

  • Epilepsie
  • Srdeční arytmie
  • Srdeční stimulátor

Chromoterapie

„Vše, co žije, žije ve světle, Vše, co existuje, vyzařuje světlo. Všechny věci přijímají život od světla a toto světlo je kořenem života.“ Paracelsus

Světlo a barva jsou dva základní pojmy neoddělitelně spojené s našim životem, protože jsou pro nás na energii bohatými, životními impulsy a tím i základem krásného, plného života v harmonii a zdraví. Světlo a barvy rozsáhle ovlivňují naše bytí, neboť jsou to jevy, které hýbou naší myslí a zároveň tím zabarvují naši náladu a naši životní energii. Náš pohled na život má rozhodně co dělat se “zabarvením“, kterým jsme naplněni a které vyzařujeme jemným energetickým polem – aurou.

Sedm duhových barev, které jsou obsaženy v bílém světle, mají velký vliv na náš tělesný a duševní stav. Barvy jsou tedy rozličné formy bílého světla, které v sobě sjednocuje všech sedm barev duhy. Každá z barev má určitou frekvenci. Když se naše tělo dostane z rovnováhy, dostaví se únava, deprese a onemocnění.

Význam barev:

Červená – dynamická léčivá barva, vyzařuje teplo, oživení a povzbuzení, dodává vitalit, energii a výkonnost. Působí harmonicky na náhlé stavy slabosti, narušení pohyblivost, nedostatečné prokrvení, chudokrevnost a nechuť k jídlu. Dodává tepelnou energii při nachlazení, tělesném vyčerpání a ochabující pohlavní síle.

Oranžová – léčivá energie pro optimismus a radost ze života. Působí povzbudivě, zahřívá, podněcuje dobrou náladu, posiluje energii a zesiluje efekt uvolnění a zbavuje křečí. Oranžová je účinná při anemii, časté únavě, slabosti krevního oběhu, ledvinové slabosti, sklerózách, hubnutí, alergiích, nedostatku energie, psychózách, trudomyslnosti a strachu.

Žlutá – má povzbuzující účinek na solarplexus, harmonicky vyrovnává poruchy nervového systému a žláz a dělá chronické, akutním, čímž je zahájen léčivý proces. Dodává veselí a radost do života, zahání trudnomyslnost, přináší chuť do práce, povzbuzuje intelekt a chuť k učení, povzbuzuje paměť, ctižádost a výdrž, stimuluje centrální nervový systém a funkci žláz.

Zelená – způsobuje zklidnění, stabilizaci a zotavení, což vede k regeneraci nervového systému a celkového uvolnění organismu., posiluje nervy, redukuje krevní tlak a přináší klid a spokojenost. Vhodný při srdečním selhávání, přetížení nervů, onemocnění bronchií, astmatu, kašli, vysokém krevním tlaku, cukrovce, chorobách látkové výměny, zánětech kloubů, revmatismu.

Modrá – působí na tvoření svalů a tkání, posiluje pokožku, regeneruje a uvolňuje a má silný vliv na omlazení pokožky. Modrá může normalisovat krevní cévy, je antiinfekční a působí uvolnění nervů, uklidňuje při neklidu, strachu, nadměrné funkci štítné žlázy, překrvení a nespavosti. Je harmonizující barvou při klimateriu, posiluje životní sílu a ulehčuje srdci.

Indigová – sjednocuje všechny spektrální barvy dohromady, čímž se zvyšuje její účinek na léčení, utišení bolesti a uklidnění. Indigová barva má největší využití při onemocnění v oblasti hlavy ( oči, uši, nos), při poruchách růstu a při duchovním a duševním vyčerpání.

Fialová – dodává duchovní sílu, zesiluje účinek meditace a vede k vyšším stavům vědomí. Působí na slezinu, podněcuje tok lymfy, pomáhá při migréně, nervových chorobách a při stavech silného vzrušení, při vypadávání vlasů a při tvorbě lupů.