Nabídka pokojů a apartmá

Studánka je místo plné historie a legend. Ať už se ubytujete u Vodníka, U Koček nebo u Sv. Liboriuse, všude na vás bude čekat prvotřídní nocleh a skvělý servis. To platí i pro nedaleko stojící vilu.

POBYTOVÉ BALÍČKY Šipka

Všechny pokoje plně odpovídají standardům tří a čtyřhvězdičkového ubytování a mají:

  • Vlastní sociální zařízení
  • Wi-Fi internetové připojení
  • LCD televizory
  • Minibar
  • Trezor
  • Balkon (na Vile pouze některé pokoje)

Apartmá U panenky Marie****

Veškerý komfort najdete ve čtyřhvězdičkovém apartmá U panenky Marie. Svůj pohodový pobyt na Studánce si plně vychutnáte také díky přístupu na balkon a možnosti využít pracovní stůl. Samozřejmostí je prostorná a pohodlná postel, stejně jako LCD televize.

ZJISTIT VÍCE Šipka

pokoj Sv. Liborius**** kategorie Superior

Veškerý komfort najdete například ve čtyřhvězdičkovém pokoji Sv. Liborius. Svůj pohodový pobyt na Studánce si plně vychutnáte také díky přístupu na balkon a možnosti využít pracovní stůl. Samozřejmostí je prostorná a pohodlná postel, stejně jako LCD televize.

ZJISTIT VÍCE Šipka

Apartmá Sv. Václav ****

Na ubytování v apartmánu patrona české země budete ještě dlouho vzpomínat. Skvělé architektonické provedení a barevné sladění místností vám zpříjemní pobyt a hned při prvním vkročení do svého dočasného domova ucítíte luxus sálajícího z každého koutu. Prostorné pokoje v čele s pohodlnými postelemi a sedačkami se na vás už těší!

ZJISTIT VÍCE Šipka

Vila

Letovisko Studánka nenabízí ubytování pouze v samotném hotelu, ale také v přilehlé luxusní vile.

ZJISTIT VÍCE Šipka

Prezidentské apartmá Panna na jelenu

Panna na jelenu je vpravdě luxusní místnost vhodná pro obchodní jednání na úrovni nebo zaslouženou dovolenou. Z ložnice a obývacího pokoje intenzivně sálá pohodlí v podobě prostorných postelí či sedacích souprav.

ZJISTIT VÍCE Šipka

Pokoj Hruška **** kategorie Standard

Čtyřhvězdičkový pokoj Hruška nadchne díky nadstandardní výbavě, ve které je i balkon či pracovní stůl. Příběh pokoje si můžete navíc přečíst na zdi. Pro větší skupiny je nezanedbatelnou výhodou, že osm z těchto pokojů je odděleno uzamykatelnými dveřmi, takže prostory lze sdílet.

ZJISTIT VÍCE Šipka

Dvouložnicové apartmá Sv. Hubert****

Komfort čtyřhvězdičkového hotelu na vás dýchne ve dvouložnicovém apartmá Sv. Huberta. Chvíle odpočinku, které nebudete trávit v hotelové restauraci nebo wellness si můžete zpříjemnit v pohledném a moderním obývacím pokoji s měkkými křesly a sedací soupravou.

ZJISTIT VÍCE Šipka