Vodní svět

Využijte náš hotel s bazénem. Orlické hory na dohled, nádherná příroda v okolí, pestrá nabídka wellness aktivit – to vše dělá ze Studánky místo ideální k prožití aktivního pobytu. Ke zvýšení požitku pohlaďte vaše chuťové buňky nápojem či jiným mokem v barovém koutku, který je součástí našeho vodního království.

Náš bazén u Rychnova nad Kněžnou je místo plné vody, radosti a pohody

Ponořte se do koupelového bazénu s teplotou vody 27 stupňů a nechte se hýčkat vodotryskem, masážními tryskami a protiproudem, které uvolní vaše svaly, klouby a posílí kardiovaskulární systém. Na závěr můžete uvolnit své svaly v prostorných vodních lehátkách.

Vířivka

Milujete horkou koupel a masáž zároveň? Potřebujte ulevit od bolesti a načerpat ztracenou energii? Tak právě pro vás je určena naše vířivá vana. Masážní účinek vířivé vany společně s horkou vodou přináší namoženým a napjatým svalům možnost dokonalé relaxace. Pobyt v teplé vodě spolu s masáží stimuluje tvorbu endorfinů (tzv. hormon štěstí, který způsobuje dobrou náladu a pocity štěstí) a jehož následkem je tlumena bolest. Když jste ponořeni ve vířivém bazénu, vaše váha je vodou redukována, což má blahodárný vliv na Vaše klouby, svaly a především zádové svaly.

Doporučená doba 20 min.

Kneippovy lázně

Zázračná léčivá síla vody s námi putuje od pradávna. Starověcí Římané přebrali vodní léčebné metody od antických Řeků. Úspěšná a příjemná vodoléčba se vytratila a byla na dlouhou dobu zapomenuta až kněz Sebastian Kneipp v 19. století znovuobjevil a hojně využíval léčbu vodou na různé druhy chorob. My vám nabízíme střídavou chůzi na oblázcích v teplé a studené vodě, která má za následek příznivý vliv na krevní oběh, prokrvení končetin, periférii organismu a zároveň vede k otužování. Je vhodná při bolestech hlavy a pro uvolnění kotníků a kloubů nohou.

Doporučení: „Cesta Kneippa“ v 30 sekundových intervalech po dobu 5 minut prospěje Vašemu kardiovaskulárnímu systému a budete se cítit svěží a plní energie.

Teplota vody ve vodním světě v hotelu Studánka Orlické hory

Bazén: 27 ˚C / 35 ˚C, Kneippův chodník: 8 ˚C / 11 ˚C