Sportovní vyžití

Lokalita uprostřed lesů dělá ze Studánky ideální místo pro aktivně strávenou dovolenou. Můžete si půjčit kolo, zaposilovat na workoutovém hřišti nebo procvičit oko na minigolfu. V pohodlí hotelu na vás čekají bowlingové dráhy. Pro vaše ratolesti je navíc připraveno dětské hřiště.

Další informace

Co mají společného zábava s přáteli, potěšení z pohybu a pobyt na čerstvém vzduchu? V okolí hotelu Studánka máte na výběr ze vskutku široké nabídky sportovních aktivit a můžete si ještě více okořenit svou dovolenou. Ať už vás baví míčové hry nebo se rádi projedete na kole, jsme na vás připraveni – podrobnosti naleznete níže.

 • Cyklistika
 • Koloběžky
 • Minigolf
 • Bowling
 • Multifunkční hřiště (tenis, nohejbal, volejbal, badminton, fotbal, líný tenis)
 • Čtyřkolky a motokáry
 • Venkovní fitness

Půjčovna sportovních potřeb

Předmět půjčení Celý den Půlden (4h) Hodina
Elektrokolo 1 050 Kč 750 Kč 350 Kč
Koloběžka 450 Kč 350 Kč 200 Kč
Trekingové kolo 500 Kč 350 Kč 200 Kč
Přilba 100 Kč 60 Kč
Dětská sedačka 100 Kč 60 Kč
Hole Nordic Walking 100 Kč 60 Kč
Brusle 400 Kč 300 Kč 100 Kč
Minigolf - 2 hole, míčky, kyblík 200 Kč
Stolní tenis (2 hráči) 150 Kč
Pétanque (souprava) 100 Kč
Kulečník (2 tága) 200 Kč
Badminton (2 pálky + košíček) 100 Kč
Míč (1 ks) 100 Kč
Fotbal, branky (2 ks) 150 Kč
Líný tenis (2 rakety, míčky) 100 Kč
Tenis (2 rakety, 4 míčky) 150 Kč
Pronájem tenisového kurtu 150 Kč
Lukostřelba (luk, šípy, terč) 150 Kč
Chůdy dřevěné (1 pár) 100 Kč
Kroket (sada) 100 Kč

Minigolf

Hotel Studánka minigolf s devíti jamkami naleznete těsně za Rychnovem nad Kněžnou, zasazené s citem do krásné přírody. Wellness Hotel Studánka se úspěšně snaží navázat na lázeňskou tradici, která zde sahá až do 17. století.

Půjčovna kol

Nově máte možnost si vypůjčit i elektrokolo. Hotel Studánka se nachází v krásném a romantickém prostředí na úpatí Orlických hor. V krásné přírodě ideální nejen pro pěší turistiku, ale i vyjížďky na kole. Z lehka se opřete do pedálu a s naším elektrokolem se projedete pohodlně po okolí letoviska Studánka.

Bowling

Bowling představuje skvělou relaxaci po náročném dni plného stresu. Chcete si vyrazit na pánskou jízdu, či se jen tak pobavit s přáteli? Pokud jste z Rychnova nad Kněžnou, či jeho okolí, můžete využít moderní bowlingové dráhy vybudované v Hotelu Studánka.

Multifunkční hřiště

Holdujete klasickým sportům jako nohejbal, volejbal, tenis a další? Využijte naše multifunkční hřiště a ukažte, co ve vás je. Budete si moci vypůjčit různé typy sítí, míčů, tenisové rakety atd.

Hřiště je otevřené každý den od 6 do 21 hodin a cena pronájmu je pouhých 150 Kč za hodinu.

Čtyřkolky a motokáry

Máte rádi adrenalinovou zábavu? Hotel Studánka myslel i na tento druh zábavy, a proto spolupracuje s největší českou půjčovnou čtyřkolek i venkovních motokár v České republice, která je přímo v Rychnově nad Kněžnou (3 km od hotelu).

Venkovní fitness a zábavní zóna

Dáváte přednost pohybu pod širým nebem a na čerstvém vzduchu před vydýchanými tělocvičnami? Právě pro Vás máme na Studánce přichystané venkovní víceúčelové “workout” hřiště. A co na ploše o 1 850 m2 najdete?

 • fun and food zónu
 • 6 venkovních posilovacích strojů
 • 10 lehátek vhodných pro helioterapii
 • bezbariérový přístup v rámci celého areálu hřiště

Workoutové hřiště

Pro ubytované i kolemjdoucí, kteří si rádi zacvičí na čerstvém vzduchu jsou k dispozici bradla, hrazda, stepper nebo posilovač břicha. Ty prověří celé tělo a dají zabrat jinak nevyužívaným svalům. Všechny stroje jsou vymyšlené tak, aby si na nich užil úplně každý - od dětí až po seniory.