EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

Pokoje

Ubytujte se v místnosti okořeněné místní legendou, která je barevně i tematicky sladěná a plně se ponořte do některého z místních příběhů. Máte na výběr mezi Vodníkem, Říší baječin, U koček a mnoha dalšími.

Všechny pokoje plně odpovídají standardům tří a čtyřhvězdičkového ubytování a mají:

  • vlastní sociální zařízení
  • Wi–Fi internetové připojení
  • LCD televizory
  • minibar
  • trezor

Pokoj Hruška ****

Čtyřhvězdičkové místnosti mají kromě naší běžné hotelové výbavy k dispozici ještě balkon a pracovní stůl. Každý pokoj má svůj název, který se váže k místní legendě a jehož příběh si můžete na pokoji přečíst. 

Pokoj Sv. Liborius ****

Sv. Liborius je čtyřhvězdičkový typ pokoje s veškerým komfortem, kde si budete moci náležitě vychutnat svůj pobyt. Kromě standardní pokojové výbavy hotelu Studánka mají pokoje i pracovní stůl a balkon.

Dvouložnicové apartma Sv. Hubert ****

Zamluvte si dvouložnicové apartmá Sv. Huberta a náležitě si vychutnejte čtyřhvězdičkový komfort. Kromě LCD televizoru, Wi–Fi připojení a ostatních běžných náležitostí v našich pokojích si důkladně odpočinete v pohodlných ložnicích.

Apartma Sv. Václav ****

Na ubytování v apartmánu patrona české země budete ještě dlouho vzpomínat. Skvělé architektonické provedení a barevné sladění místností vám zpříjemní pobyt a hned při prvním vkročení do svého dočasného domova ucítíte luxus sálajícího z každého koutu.

Prezidentské apartma Panna na jelenu

Panna na jelenu je vpravdě luxusní místnost vhodná pro obchodní jednání na úrovni nebo zaslouženou dovolenou. Z ložnice a obývacího pokoje intenzivně sálá pohodlí v podobě prostorných postelí či sedacích souprav. 

Příběhy pokojů na Studánce

Každé místečko v lese Včelném a okolí se snoubí s nějakou příhodou nebo legendou, do kterých jsou pokoje na Studánce barevně i tematicky sladěny. Ponořte do některého z místních příběhů.

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení