Amfiteátr a divadlo

Hotel Studánka má kromě Kongresového sálu a prostor tančírny přímo v areálu hotelu přírodní amfiteátr. Tento jedinečný amfiteátr je vhodný pro pořádání těch nejrůznějších kulturních vystoupení. Díky rozsáhlým prostorům, které Amfiteátr Hotel Studánka má, může sloužit nejen k přednáškám a ke školení, ale také i ke koncertům, divadelním představením a dalším nevšedním aktivitám.

Jedinečné místo k pořádání kulturních akcí

Hotel Studánka kromě Kongresového sálu a prostor tančírny, má přímo v areálu hotelu přírodní amfiteátr.

Tento jedinečný amfiteátr je vhodný pro pořádání těch nejrůznějších kulturních vystoupení. Díky rozsáhlým prostorům, které Amfiteátr Hotel Studánka má, může sloužit nejen k přednáškám a ke školení, ale také i ke koncertům, divadelním představením a dalším nevšedním aktivitám.

Amfiteátr Hotel Studánka naleznete přímo v areálu hotelu a jeho celková kapacita čítá na 450 sedadel, pódium 10 x 13 metrů, zahradní sezení s 35 místy a zázemí pro účinkující. Amfiteátr je přizpůsoben i k možnému provozu letního kina.

Hotel Studánka zdejší amfiteátr poskytuje účinkujícím po předešlé dohodě zdarma. Chcete uspořádat nějakou kulturní akci pod širým nebem a nevíte kde? Obraťte se na Hotel Studánka, je skvělé, že zde kromě amfiteátru naleznete i další služby, včetně ubytování.