EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

Zamykání lesa včelného s Edudantem a Francimorem

V sobotu 10. října 2015 se na Studánce ku příležitosti tradičního zamykání Lesa Včelného a pátého výročí otevření Hotelu konala odpoledne zábavná akce. 

Celá se nesla v pohádkovém duchu – s Edudantem a Francimorem a jejich spolužáky, s bábou Halabábou, panem myslivcem a paní učitelkou. Všichni vás provázeli naučnou poutí po Lese Včelném, kde jste mohli plnit spoustu kreativních úkolů, díky kterým jste se dozvěděli nové užitečné a velmi zajímavé informace.

Měsíční stanoviště

Na startu vám paní učitelka dala test, do něhož jste cestou po stanovištích doplňovali vše potřebné. Každé stanoviště představovalo jeden z klidných podzimních či zimních měsíců – měsíců, kdy je les zamčený a spí. Díky tomu jste se mohli dozvědět, jak to vlastně v zamčeném lese vypadá. Jednotlivé zastávky propojovaly zvířecí tlápotky, které vám pomáhaly držet se správné trasy.

Vysvědčení

Paní učitelka na startu po přivítání příchozích kontrolovala žákovské knížky, bába Halabába pak v cíli rozdávala vysvědčení. Pohádkové příběhy ze světa Edudanda a Francimora vás provázely celou kouzelnou lesní poutí a my proto věříme, že jste si to náramně užili!

Degustační menu

V podzimním říjnovém odpoledni se vás u nás sešlo více než 200. Ředitel hotelu rozmlouval s příchozími hosty ve společenském sále, kde Studánka připravila degustační menu pod vedením hotelové cukrářky.

Doufáme, že jste si jak dobře pochutnali, tak se náležitě pobavili!

 

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení