Relax pro ženy i pro muže

Relaxujte, posilujte své zdraví, užívejte si. Relaxaci na Studánce ocení ženy i muži každého věku a každého povolání. Ideálně ji můžete doplnit o výlet na některé z četných zajímavých míst v okolí.

Cena balíčku

640,- Kč / 1 osoba

zahrnuje:

  • Bazénový svět + whirlpool, + Kneippův chodník 75 minut
  • Sauna + parní box + relaxace v odpočívárně 120 minut

CHCI REZERVOVAT BALÍČEK Šipka

Bazén

Ponořte se do koupelového bazénu s teplotou vody 27 stupňů a nechte se hýčkat vodotryskem, masážními tryskami a protiproudem, které uvolní vaše svaly, klouby a posílí kardiovaskulární systém. Na závěr můžete uvolnit své svaly v prostorných vodních lehátkách.

Vířivka

Milujete horkou koupel a masáž zároveň? Potřebujete ulevit od bolesti a načerpat ztracenou energii? Tak právě pro vás je určena naše vířivá vana. Masážní účinek vířivé vany společně s horkou vodou přináší namoženým a napjatým svalům možnost dokonalé relaxace. Pobyt v teplé vodě spolu s masáží stimuluje tvorbu endorfinů (tzn. hormon štěstí, který způsobuje dobrou náladu a pocity štěstí) a jehož následkem je tlumena bolest.

Svět saun, relaxace a soli

Vstupte a prociťte výjimečnost prostoru se solnou lampou a komplexu saun spolu s léčebnou inhalací, které vám zaručí jedinečnou přírodní léčbu. Neopakovatelná atmosféra parní lázně, finských saun spolu s léčivou silou přírodní soli snoubí harmonické spojení hydroterapie a aromaterapie. Nechte vyniknout protiklady chladu a tepla, užijte si voňavého vzduchu, hry barev a stínů, ticho a příjemnou hudbu.