Pivní lázně Orlické hory

Pivní wellness pobyt na Studánce

Speciální pivní wellness balíček, zahrnující pivní koupel, pivní masáž i vydatnou konzumaci pěnivého moku. Na zdraví!

Dopřejte pivní lázně v hotelu Studánka. Během pivního wellness můžete využít Pivní cyklostezku a První podorlickou pivní stezku, jejíž historie sahá hluboko do minulosti.

Cena balíčku Pivní lázně

1.460,- Kč / 1 osoba

zahrnuje:

  • Léčebná pivní koupel (pivní kvasnice) 20 min.
  • Pivní masáž zad a šíje 20 min.
  • Relaxace po masáži (suchý zábal) 10 min.
  • Konzumace piva 1 x 0,5l / osoba

CHCI REZERVOVAT BALÍČEK Šipka

Léčebná pivní lázeň

Pivní koupel má vysoký obsah vitamínů B, obsahuje přírodní mandlový olej, podporuje celkovou regeneraci organismu, již po 5 minutách koupele navozuje pocit tělesné pohody a uvolnění. Pivní koupel zjemní a zvláční vaši pokožku, je vhodná zejména pro suchou pokožku se sklonem olupovat se, praskat a a svědit.

Pivní masáž zad a šíje

Pivní masáž kromě uvolnění svalů a psychické relaxace přináší díky užití originálního pivního masážního přípravku příznivé účinky pro pokožku, ošetřuje ji a dodává pokožce potřebnou vlhkost. Díky kombinaci hydratačních olejů, komplexu látky obsažených v pivu a alantoinu udržují pleť svěží a pružnou. Speciální masážní olej TOMFIT chmel zklidňuje podráždění pokožky, působí proti křečím a bolesti a to i při revmatismu. Tento masážní parafínový olej příznivě působí na pokožku je vhodný pro citlivou pleť, protože neobsahuje parfémy, barviva a konzervační látky.

Konzumace piva Kaštan z Městského podorlického pivovaru

Všechna piva z nedalekého pivovaru jsou charakteristická tím, že jsou nefiltrovaná, připravovaná z čistých pivovarských surovin, bez konzervačních či stabilizačních prostředků a přídavků náhražek (rýže, kukuřice, cukr). Při výrobě jsou používané suroviny ryze české provenience. Slad je odebírán z malokapacitní sladovny v Dobrušce, kde je vyráběn tradičním způsobem s převažující mírou ruční práce, což zaručuje jeho vysokou kvalitu.
Pravidelné absolvování pivních procedur dodá organismu mladistvý vzhled a zanechá ve Vás klid na duši.