Hojivé konopí

Žádné THC, jen ryzí přírodní síla dávající vaše tělo do pořádku.

Cena

2.190,- Kč / 1 osoba

zahrnuje

  • Terapeutická konopná lázeň 20 min.
  • Konopná masáž zad a šíje 20 min.
  • Relaxace po masáži (suchý zábal) 10 min.
  • Konopný celotělový zábal 30 min.

CHCI REZERVOVAT BALÍČEK Šipka

Terapeutická konopná lázeň

Tato koupel se doporučuje na celkové zklidnění a uvolnění organismu, prokrvení a zvláčnění pokožky a uvolnění jemných spasmů. Výborná je také pro zklidnění a zvláčnění suché, drsné a šupící se pokožky. Terapeutická konopná koupel může být použita jako samostatná procedura, je vhodná i pro celkové uvolnění před masáží.

Konopná masáž zad a šíje

Konopný olej patří mezi nejcennější rostlinné oleje a je právem považován za léčivý. Obsahuje totiž unikátní poměr zastoupení nenasycených mastných kyselin omega 3 a omega 6, které mají spolu s dalšími bioaktivními složkami jako jsou vitaminy, minerály, chlorofyl prokazatelné pozitivní účinky na lidské zdraví. Konopný olej získávaný lisováním za studena neobsahuje žádné psychoaktivní látky jako je THC, ani bílkoviny či jiné balastní látky potenciálně dráždivé pro lidskou pokožku. Účinné látky: bioaktivní konopný olej, slunečnicový olej.

Konopný zábal

Krémový konopný tělový zábal pro celkové nebo lokální ošetření pokožky těla s detoxikačním, zpevňujícím a omlazujícím efektem. Zábal výrazně redukuje ochablé kontury, zjemňuje a viditelně omlazuje pokožku. Je vhodný zejména pro zralou, ochabující pokožku, ale také při změnách hmotnosti, při problémech s celulitidou apod.