EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

Wellness & Spa hotel Orlické hory

Lázeňské menu Hotelu Studánka navazuje na dlouholetou tradici z 18. století a nabízí svým hostům neopakovatelný zážitek pocitu zdraví, krásy a relaxace.

Máte rádi wellness hotely? U nás se snoubí léčívá síla přírody, přírodních produktů, teplých lidských rukou a nejmodernějších zařízení, které spoluvytvářejí neopakovatelnou kombinaci prospěšnou našemu zdraví.

V příjemném prostřední můžete využít širokou nabídku wellness a spa procedur, kosmetiky, pedikúry, bazénu, saun či vyzkoušet léčebný účinek tepla a slunečních paprsků, případně protáhnout tělo v našem fitness. Orlické hory jsou odsud navíc nadosah.

Otevírací doba pro bazénové centrum a saunový svět

Neděle - čtvrtek: 10:00 - 21:00 h

Pátek - sobota: 10:00 – 21:00 h

Masáže a ostatní služby rezervujte předem přímo v recepci.

CENÍK

Wellness balíčky hotelu Studánka

Připravili jsme pro vás speciální nabídku wellness balíčků. Máte rádi relax nebo aktivní wellness dovolenou? Z naší nabídky si vybere každý. Pokud si nejste jisti, jestli jste vybrali ten správný balíček, rádi vám přímo v hotelu poradíme s výběrem.

Beauty a Spa pod Orlickými horami

Vaše smysly pohladí příjemné masáže provoněné esenciálními oleji, které dodají potřebnou energii. Nahromaděný stres a napětí rozpusťte vonnými koupelemi, bolavá záda odevzdejte proudu horké vody a hledáte-li něco speciálního, pak právě pro vás jsme připravili nejmodernější lázeňské zařízení...

Vodní svět

Svět vody je světem harmonie a zdraví. Ponořte se do lázeňského bazénu, vířivky a projděte se po oblázcích v horké a studené vodě. Uvolněte své svaly i mysl, starosti všedních dnů zanechte za dveřmi a plně se oddejte příjemné relaxaci. Náš fitness hotel v oblasti Orlické hory je tu pro vás.

Svět saun, slunce a vody

Vstupte a prociťte výjimečnost vyhřátého prostoru, sluncem a komplexu saun spolu s léčebnou inhalací, které vám zaručí jedinečnou přírodní léčbu a wellness pobyt. Neopakovatelná atmosféra bylinkové parní lázně, finských saun spolu s léčivou silou naší vody snoubí harmonické spojení hydroterapie, aromaterapie a haloterapie.

Kosmetika

V našem kosmetickém salonu se používá kosmetika La Chèvre a Le Chaton. Jedná se o přírodní kosmetiky, kde jsou vzácné složky kozího  mléka, vhodně doplněné surovinami mořského původu  a rostlinnými extrakty. 

Hydromasážní vana

Vyzkoušejte kouzlo pradávné moudrosti ve spojení s nejmodernějšími poznatky dnešní doby. Hydromasážní vana v sobě snoubí několik kombinací jedinečných procedur a funkcí, které pomáhají regulovat metabolismus, eliminovat svalové a cévní napětí, redukovat stres, stimulovat smysly a tak předcházet nemocem.

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení