EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

Vodní svět Orlické hory

Svět vody je světem harmonie a zdraví. Ponořte se do lázeňského bazénu, vířivky a projděte se po oblázcích v horké a studené vodě. Uvolněte své svaly i mysl, starosti všedních dnů zanechte za dveřmi a plně se oddejte příjemné relaxaci.

Využijte náš hotel s bazénem. Orlické hory na dohled, nádherná příroda v okolí, pestrá nabídka wellness aktivit – to vše dělá ze Studánky místo ideální k prožití aktivního pobytu. Ke zvýšení požitku pohlaďte vaše chuťové buňky nápojem či jiným mokem v barovém koutku, který je součástí našeho vodního království.

Náš bazén u Rychnova nad Kněžnou je místo plné vody, radosti a pohody

Ponořte se do koupelového bazénu s teplotou vody 27 stupňů a nechte se hýčkat vodotryskem, masážními tryskami a protiproudem, které uvolní vaše svaly, klouby a posílí kardiovaskulární systém. Na závěr můžete uvolnit své svaly v prostorných vodních lehátkách.

Vířivka

Milujete horkou koupel a masáž zároveň? Potřebujte ulevit od bolesti a načerpat ztracenou energii? Tak právě pro vás je určena naše vířivá vana. Masážní účinek vířivé vany společně s horkou vodou přináší namoženým a napjatým svalům možnost dokonalé relaxace. Pobyt v teplé vodě spolu s masáží stimuluje tvorbu endorfinů (tzv. hormon štěstí, který způsobuje dobrou náladu a pocity štěstí) a jehož následkem je tlumena bolest. Když jste ponořeni ve vířivém bazénu, vaše váha je vodou redukována, což má blahodárný vliv na Vaše klouby, svaly a především zádové svaly.

Doporučená doba 20 min.

Kneippovy lázně

 Zázračná léčivá síla vody s námi putuje od pradávna. Starověcí Římané přebrali vodní léčebné metody od antických Řeků. Úspěšná a příjemná vodoléčba se vytratila a byla na dlouhou dobu zapomenuta až kněz Sebastian Kneipp v 19. století znovuobjevil a hojně využíval léčbu vodou na různé druhy chorob. My vám nabízíme střídavou chůzi na oblázcích v teplé a studené vodě, která má za následek příznivý vliv na krevní oběh, prokrvení končetin, periférii organismu a zároveň vede k otužování. Je vhodná při bolestech hlavy a pro uvolnění kotníků a kloubů nohou.

 Doporučení: „Cesta Kneippa“ v 30 sekundových intervalech po dobu 5 minut prospěje Vašemu kardiovaskulárnímu systému a budete se cítit svěží a plní energie.

Teplota vody ve vodním světě v hotelu Studánka Orlické hory

Bazén: 27 ˚C / 35 ˚C, Kneippův chodník: 8 ˚C / 11 ˚C

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení