EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

Nové volnočasové aktivity na Studánce

 

Projekt "Letovisko Studánka - zvýšení atraktivity pro seniorský cestovní ruch" byl vytvořen za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR . www.mmr.cz

Venkovní fitness a zábavní zóna

Dáváte přednost pohybu pod širým nebem a na čerstvém vzduchu před vydýchanými tělocvičnami? Právě pro Vás máme na Studánce přichystané venkovní víceúčelové “workout” hřiště. A co na ploše o 1 850 mnajdete?

  • fun and food zónu
  • 6 venkovních posilovacích strojů
  • 10 lehátek vhodných pro helioterapii
  • bezbariérový přístup v rámci celého areálu hřiště

Zábavní a odpočinková zóna

Místo jako stvořené pro odpočinek a doplnění energie v srdci přírody, kde neuslyšíte nic jiného než šumění lesa či ptačí zpěv. Při turistických toulkách lesem Včelný si zde můžete s přáteli odpočinout, vyndat svačinu a doplnit síly na další porci kilometrů. K dispozici je vám hned několik laviček a venkovní stůl na odložení potřebných věcí.

Workoutové hřiště

Pro ubytované i kolemjdoucí, kteří si rádi zacvičí na čerstvém vzduchu jsou k dispozici bradla, hrazda, stepper nebo posilovač břicha. Ty prověří celé tělo a dají zabrat jinak nevyužívaným svalům. Všechny stroje jsou vymyšlené tak, aby si na nich užil úplně každý - od dětí až po seniory.

Pohodové slunění

Všichni potřebujeme Slunce - pro dobrou náladu a zdravé tělo. Samotné sluneční záření podporuje metabolismus a posiluje imunitní systém. Zároveň se při slunění produkuje látka zvaná interferon, které léčí dokonce i leukémii. Lidské tělo ze slunečních paprsků získává vitamín D, který je nezbytný pro růst a zdraví kostí. Doporučujeme minimálně 15 minut denně pracovat na absorbování slunečních paprsků.

A proč všechny tyto informace? V rámci naší venkovní fitness zóny na Studánce máte k dispozici i 10 lehátek, které můžete využít během slunečných dnů k načerpání dostatečného množství vitamínu D. Naberte si do zásoby!

Bezbariérová cesta

Tyto aktivity jsou pro každého, takže bezbariérový přístup je samozřejmostí -  a to i do prostor minigolfu a přírodního amfiteátru.

Těšíme se, jak se společně rozhýbeme!

 

Soubory ke stažení

 

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení