EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

Velikonoční pobyt na Studánce

Přijeďte strávit Velikonoce do letoviska Studánka – luxusního wellness hotelu s malebným okolím. Připravili jsme pro vás nápaditý velikonoční pobyt, díky kterému se u nás určitě nebudete nudit!

Velikonoce patří k nejvýznamnějším křesťanským svátkům. Většina z nás má dnes však Velikonoce spojeny spíše s veselými historkami plnými kopřiv, výslužek a zmalovaných zadků. Vesele na ně vzpomíná alespoň mužská část české populace…

Nabízíme Vám možnost strávit velikonoční čas plný zábavy na Studánce. Prohlédněte si Velikonoční pobyt ve wellness hotelu Studánka.

 

Zobrazit Velikonoční balíček

Pomlázka na Studánce

Ať už se rozhodnete, v zájmu zachování dobrého zdraví něžných účastníků zájezdu, upletenou pomlázku přibalit do kufru, nebo ji necháte doma, Velikonoce na Studánce si pořádně užijete! Připravili jsme pro vás totiž speciální balíček Velikonoční pobyt, který skýtá studáneckou všehochuť.

V rámci pobytového balíčku můžete v letovisku strávit čtyři dny. Polopenze, sauna či volný vstup do vodního světa jsou samozřejmostí a zábal, masáž nebo perličková lázeň příjemnými bonusy. Hned po příjezdu vás ve tří nebo čtyřhvězdičkovém pokoji bude čekat milé velikonoční překvapení. Pokud si budete chtít hrát, poslouží vám kulečníkový stůl nebo minigolfové hřiště. A na procházky můžete vyrazit do kouzelného lesa Včelného…


V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a kontaktujte nás!

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení