EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

Večer světových muzikálů – ohlédnutí za akcí

Dne 28. června 2015 se na Studánce uskutečnila akce s názvem „Večer světových muzikálů“. Tento nedělní muzikálový večer byl pořádaný v rámci Poláčkova léta.

Dne 28. června 2015 se na Studánce uskutečnila akce s názvem „Večer světových muzikálů“. Tento nedělní muzikálový večer, pořádaný v rámci Poláčkova léta, se opravdu vydařil. Počasí nám krásně vyšlo a účast byla nad očekávání vysoká.

Osazenstvo

Muzikálový večer odstartoval ve 21 hod. Na úvod PhDr. Jan Tydlitát přítomné přivítal a poděkoval sponzorům Poláčkova léta za jejich přispění. V hledišti bylo přes 450 diváků, kteří byli od první melodie uchváceni jednotlivými hity z nejznámějších světových muzikálů. Hity jsme mohli slyšet v podání sólistů Městského divadla Brno, v režii Petra Gazdíka.

Mezi ty, jenž večer zazářili, patří sólisté z Městského divadla Brno Jana Musilová (držitelka divácké ceny Křídla), Lukáš Vlček, Ivana Odehnalová, Aleš Slanina a taktéž nesmíme opomenout vynikající baletní tanečnice Barboru Musilovou, Vendulu Hudcovou, Gabrielu Karamazínovou a Pavlu Princovou.

Muzikálové hity

Akustika přírodního amfiteátru letoviska Studánka dala představení určitou noblesu. Druhá polovina vystoupení se vyvedla snad ještě lépe než ta první. Písně byly interpretovány jak v češtině, tak také v angličtině. Zazněly hity z muzikálů Bídníci, Jesus Christ Superstar, Divotvorný hrnec, Kdyby tisíc klarinetů, Noc na Karlštejně, Chicago, Porgy a Bess, My Fair Lady a další.

 

Děkujeme za příjemně strávený večer za vaší účasti!
Plakát Večer světových muzikálů

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení