1. 8. - 10. 8. 2023

Týden plný her s Míšou Růžičkovou

Toho dne tančila celá Studánka. Show především pro ty nejmenší, jejíž součástí bylo vystoupení v přírodním amfiteátru hotelu, se uskutečnila v sobotu 5. srpna. Akce byla součástí Týdne her s Míšou Růžičkovou.

Známá zpěvačka pro děti svojí písničkovou a taneční show přinesla zábavu pro nejmenší. Tentokrát se všichni přenesli přímo do pohádky a procvičili si hlásek u rozcvičky v pohádkových kulisách krásného zámku. Děti si zazpívaly také o čerstvě vylíhnutém dráčku Žofíkovi nebo o strašidlech.

Během hodinového vystoupení se děti do písniček zapojovaly a tančily před pódiem nebo s Míšou přímo na pódiu. Po představení byla autogramiáda.

To ale nebylo z působení Míši Růžičkové na Studánce vše. Co by to přeci bylo za prázdniny bez tvoření? Děti tak popustily uzdu fantazii a rozvíjely kreativitu při malování nádherných barevných šnečků. Nakonec došlo i na soutěže. Na Studánce totiž vytvořili svou vlastní olympiádou pro všechny děti. Hod míčky, slalom trakařů, skoky v pytli a plno dalších překážek čekalo na malé sportovce.

Pro nejmenší návštěvníky hotelu byl navíc přichystán ještě jeden zážitek. Minidiskotéka, během které se děti podívaly pod mořskou hladinu za vílou Lili, a také nezapomněly pozdravit lesní zvířátka.

To bylo událostí! A to vše díky skvělé organizace hotelu Studánka.