EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

Svatba na Studánce

Svatební den patří k těm nejočekávanějším dnům v životě zamilovaného páru. Je to den, na který novomanželé jen tak nezapomenou, a proto si jej chtějí dokonale užít. Ať už plánujete tu pravou pohádkovou svatbu v nádherném prostředí, nebo raději upřednostníte romantickou přírodu, pak vám v obou případech splní vaše přání hotel Studánka.

Romantické prostředí lesa VčelnéhoSvatby na Studánce

Hotel Studánka se nachází, co by kamenem dohodil, od Rychnova nad Kněžnou, v romantickém prostředí plném zeleně, s neodolatelným výhledem do kouzelného Lesa Včelného. Letovisko Studánka vám tak poskytne souznění romantické přírody s nádherným prostředím samotného hotelu a oddacích míst.

Obřad podle vašich představ

Stejně jako v rozmanitosti prostředí, nabízí hotel Studánka i různé typy obřadů, kde si můžete říci vaše ANO. Pokud upřednostňujete církevní obřad, je pro vás připravena slavnostně vyzdobená kaple. Máte-li raději otevřené venkovní prostory dýchající historií, pak určitě oceníte obřad konající se v amfiteátru, kde tu hlavní roli tentokrát budete hrát vy. Máte-li svatbu s menším počtem hostů, pak můžete amfiteátr zaměnit za přilehlou kolonádu. A jestliže toužíte po honosném svatebním obřadu, pak využijte možnost oddání v prezidentském apartmá. Užijte si alespoň jeden den s pocitem, že se vše točí jen kolem vás a že jste tou nejdůležitější dvojicí pod sluncem.

Svatební den od A do Z

Pokud se rozhodnete pro obřad v letovisku Studánka, užijete si nejen nezapomenutelný svatební den, ale ušetříte si také spoustu starostí. Kromě samotného obřadu pro vás zajistíme také svatební hostinu s obědovým i večerním menu. Nevěsta může využít služeb wellness a kosmetičky. K vašim službám je připravena také hotelová aranžérka a fotograf. Svatební veselí si pak můžete užívat ve společenském sálu, salónku, vinárně s krbem nebo třeba v prezidentském apartmá. Přenocovat u nás mohou jak samotní novomanželé, tak všichni svatebčané. K dispozici máme 65 hotelových lůžek a 35 lůžek umístěných ve vile, takže se k nám bez problémů vejdete i s početnější rodinou. Přístup do hotelu i veškeré pokoje jsou bezbariérové.

A pokud toužíte po opravdové romantice, zajistíme vám na vaše přání cestu kočárem taženým koňským spřežením. Ten vás po obřadu zaveze ze zámku v Rychnově přímo k hotelu Studánka, a to romantickými stezkami vedoucími lesem Včelným. Budete tak mít opravdu pohádkový zážitek.

Doprovodný svatební program

Chcete-li váš svatební den trochu ozvláštnit a nevěnovat se jen zaběhlým rituálům a zvyklostem, můžete využít hotelové wellness, bowling, kulečník, šipky, nebo minigolf. Vaši svatbu si tak můžete užít aktivně a se spoustou zábavy i relaxace.

Hotel Studánka je tu pro vás, aby vám přichystal ten nejkrásnější den pro vaši svatbu, na který rozhodně nezapomenete.

Pohádková svatba v hotelu Studánka
Pohádková svatba v hotelu Studánka
Pohádková svatba v hotelu Studánka
Pohádková svatba v hotelu Studánka

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení