13. června 2023

Studánka přivítala letošní jaro dobrým vínem, tancem a muzikou

Hotel v dnešní době není jen tradiční ubytovací zařízení, kde host pouze přespí a poté ho opustí. Je to živý organismus, v němž se odehrávají další rozmanité aktivity zpestřující a zpříjemňující pobyt návštěvníků. Právě touto cestou dlouhodobě kráčí Hotel Studánka, který svým hostům i veřejnosti neustále nabízí nové a nové zážitky.

O této skutečnosti mluví jasnou řečí činnost tohoto oblíbeného hotelu v měsících dubnu a květnu. Není příliš běžné, aby se v tom pravém slova smyslu snoubilo víno s tancem. V prvním dni čtvrtého měsíce roku se však ve Studánce sešli dva mistři svých oborů – someliér Vladimír Mlejnek a taneční mistr Michal Petrů, aby společnými silami vytvořili jedinečný večer s názvem Wine & Dance. Představení nejlepších českých vinic bylo doplněné o líbivé hity 80. a 90. let minulého století. Hotelová vinárna se stala svědkem řízené degustace vín z vinařství Burian spojené s radostí s tance.

O den později se ve Studánce opět tančilo. Na programu byla totiž závěrečná prodloužená vyhledávaných tanečních kurzů. K vidění byly mistrovské ukázky sportovních tanců doprovázené živou hudbou. Účastníci si vychutnali večer pod taktovkou tanečního mistra Michala Petrů. Jarní svátky přilákaly do kou zelného prostředí hotelu velké množství návštěvníků. Velikonoce zde v souladu s tradicí doprovodila povedená jarní výzdoba a přítomní si také pochutnali na speciálním velikonočním menu, které pro ně připravil šéfkuchař Jan Havlíček se svým týmem.

Jenom ty nejlepší hity na Studánce. Tak se jmenoval další jarní večer, při němž DJ Pilka pouštěl ty nejlepší hity, které roztancovaly zcela zaplněnou vinárnu Pod Studánkou. Propojení prostředí vinárny s tancem se osvědčilo, proto se i v květnu opakovala akce Wine & Dance a rovněž i úspěšný večer s „dýdžejem“ Pilkou. V dubnu a květnu Hotel Studánka ukázal, že není pouze ideálním místem k relaxaci a odpočinku, ale lze si zde dát také přestávku od každodenního shonu a vydatnou dávku společenské zábavy.