29. 12. - 1. 1. 2023

Středověký Silvestr na Studánce

I středověk může být plný luxusu a skvělého jídla. V letovisku Studánka oslavíme další nový rok v (ne)tradičním stylu se zajímavou atmosférou historického místa. Načerpejte energii společně s námi a prožijte skvělé chvíle v hotelu Studánka u Rychnova nad Kněžnou.

Čeká na vás luxusní ubytování, bohaté středověké snídaně, královské hodování, vstup do wellness a spa, předsilvestrovská zábava, silvestrovský program, středověká kuchyně a také novoroční přípitek.

V letovisku Studánka se přímo nabízejí ideální podmínky k silvestrovskému pobytu. Vše je na jednom místě, procházky ve středu lesoparku Včelný, kde se můžete kochat zimní scenérií. Ve zvelebeném wellness relaxujete a do restaurace si zajdete na nezapomenutelný gastronomický zážitek.

Každoročně máme pro Vás připravené předsilvestrovské punčování.

Malou dobovou připomínkou bude přímo u hotelu táborové ležení,  kde si mimo jiné můžete vyzkoušet střelbu z kuše.  Zároveň si prohlédnete dobové předměty, zbraně používané k osobní ochraně.

Věnovat se Vám bude celý kolektiv hotelu Studánka, doplněný o zapálené lidi se zájmem o historii.

Pro naše stálé hosty máme připraveny velmi zvýhodněné pobytové podmínky a našim novým hostům poskytneme náležitou péči, aby byl důvod se vracet na Studánku.

 

 

Neváhejte nás prosím kontaktovat pro včasnou rezervaci wellness služeb a místa v restauraci.

Těšíme se na Vaši návštěvu!