EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

Speciální Sváteční zamilované menu

V hotelu Studánka se od pondělí - 12. 2. 2018 s láskou podává sváteční valentýnské menu. Všichni víme, že láska prochází žaludkem. Vezměte tedy své blízké a nechte se kulinářsky rozmazlovat!

Valentýnské menu na Studánce

Jistě znáte to moudré přísloví – láska prochází žaludkem. Vaše láska k jídlu na Studánce bude bezmezná, víte proč? Protože studánecká kuchyně je prvotřídní! Vezměte svou drahou polovičku, kamaráda či maminku na sváteční valentýnské menu, které se podává od pondělí 12. 2., a dopřejte jim láskyplně podávaných pokrmů. Přijďte k nám oslavit odvahu kněze Valentýna, který se kdysi dávno v Římské říši nebál postavit za pravou lásku.

Gurmánský sezónní zážitek

Kuchyně na Studánce dbá především na kvalitu připravovaných pokrmů, proto veškerá zvěřina z menu pochází z farmy Třebešov, která dodává pouze kvalitní maso přírodních vlastností z místního odlovu.  

Jako předkrm vaše chuťové pohárky navnadí drůbeží paštika s ořechy, zeleným pepřem a pečenou cibulí. Co se týče hlavního chodu, máte na výběr hned ze tří druhů. Třeba vyzkoušíte Vepřovou panenku pečenou do růžova, salsa z manga, pyré z francouzských brambor violette, které jsou výjimečné nejen svou chutí, ale také odrůdovou fialovou barvou.

Sladkou tečku na závěr pak představuje Créme-brulée s marinovanými višněmi doslova se rozplývající na jazyku…

Potěšte své nejbližší výjimečným kulinářským zážitkem, podávaným s láskou.

Svůj stůl si rezervujte zdeKompletní menu naleznete níže v PDF nebo na stránce Sezónní menu na Studánce.

MENU

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení