EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

Solná terapie - haloterapie

Součástí komplexu saun je i solný panel, který nasycuje okolní vzduch solí. Již není nutné jezdit k moři stačí se jen pohodlně usadit, zaposlouchat se do tónů proudící vody a nechat působit mocnou sílu soli.

Solná terapie je originální, účinnou a čistě přírodní metodou zvaná haloterapie, která je v poslední době velmi oblíbenou léčebnou metodou. Není náhodou, že mnozí renomovaní odborníci zdůrazňují, že léčivé vlastnosti solných jeskyní intuitivně využívali již naši prapředci.

Nenapodobitelné mikroklima, které zde panuje má blahodárný vliv na léčbu širokého spektra nemocí. Toto klima výrazně podporuje imunitní systém dětí i dospělých. Při solné terapii dochází ke vdechování mikroelementů obsahujících minerály a stopové prvky, které jsou nezbytné pro správnou činnost lidského organismu. Minerální látky obsažené v solích velmi příznivě ovlivňují stav pleti a pokožky. Při pravidelných návštěvách se pleť a pokožka vyčistí, zjemní, upraví pevnost, pružnost a vlhkost a zejména zlepší prokrvování.

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení