EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

Solární louka

Solární louka je novinkou v oblasti relaxace. Dochází při ní ke spojení prohřátí organismu, uvolnění svalstva a pozvolnému opalování. Kromě opálení solární louka také posílí vaše zdraví a celkovou vitalitu organismu.

Solární louka blahodárně působí na organismus, protože přispívá k lepšímu prokrvení pokožky, lepší funkci vegetativního nervového systému, posiluje krevní oběh a tvorbu krve, napomáhá rychlejšímu odbourávání škodlivých látek a zlepšuje celkovou obranyschopnost organismu. K pozitivním účinkům patří také účinek na nervový systém (lepší spánek), na trávení, svalstvo atd.

Užijte si naši solární louku

Kvalitně opálená pokožka a ostatní pozitivní účinky jsou dosaženy díky tomu, že toto vitalizující solárium má stejný spektrální rozsah jako přirozené sluneční záření, na které je lidský organismus zvyklý. To znamená, že zářiče obsahují nejen podíl středních a krátkých infračervených paprsků, ale i barevné světlo a dlouhé UV-A a UV-B záření.

Pro dokonalý a bezproblémový účinek je nutné dodržet zásady správného slunění, je tedy třeba přizpůsobit dobu a intenzitu slunění typu pokožky.

Zásady správného slunění na solární louce

  • pokud si nejste jistí typem své pokožky, konzultujte u odborného lékaře při nežádoucí reakci pokožky a pobyt pod zářiči přerušte
  • pokud se objeví zánětlivé místo nebo puchýřek, konzultujte ihned s lékařem
  • v případě potřeby používejte sluneční brýle nebo mějte zavřené oči
  • před návštěvou sluneční louky odstraňte z těla kosmetické vrstvy
  • používejte ochranné nátěry proti sluníčku s ochranným faktorem 2-3
  • užívání některých léků se neslučuje s pobytem na sluneční louce (např. antidepresiva, diuretika, lokální kortikosteroidy, antidiabetika, atd.)
  • doporučujeme slunění max. 1x za den a nekombinovat se sluněním na slunci
  • po předchozím sprchování či koupání se zkracuje doba opalování pod solární loukou
  • po opalování pokožku ošetřete vhodným kosmetickým přípravkem
  • během slunění měňte polohu těla

Solární louku může využívat jen zákazník se zdravou kůží. V opačném případě podle doporučení odborného lékaře. Jde o ryze individuální zdravotní okolnosti vycházející z fototypu pleti a zdravotních rizik jedince.

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení