EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

Slavnostní otevření Podorlické pivní cyklostezky

Podorlickou pivní cyklostezku budeme slavnostně otevírat již tuto sobotu. Budete u toho s námi? Máme pro Vás připravený startovací nápoj zdarma! :)

Jste fandové do cyklistiky a rádi si zpestříte výlety na kolech o nevšední zážitky? Právě pro Vás jsme si připravili speciální „Pivní cyklo - tour“, kde se seznámíte z historií tří pivovarů našeho regionu. Jednotlivé trasy jsou s různou náročností a poznáte pivovary v Rychnově nad Kněžnou, Dobrušce, a Potštejnu. Nabízí se degustace piva spojená s vlastní prohlídkou pivovaru. Ubytování Vám nabízíme ve středobodu stezky na hotelu Studánka. 

Navíc při absolvování jedné či véce stezek můžete získat  pivo či nápoj dle aktuální nabídky zdarma. Získat takto nápoj je velmi jednoduché. Stačí sbírat razítka na konkrétních místech nebo udělat selfie fotografii při průjezdu stezkou. Konkrétní podmínky a seznam stezek naleznete na www.podorlickapivnicyklostezka.cz.

KDY: SOBOTA 23.7.2016 v 9:00

MÍSTO: pivovary Rychnov, Potštejn, Dobruška a hotel Studánka - Začít můžete na libovolném místě v uvedeném čase s pozdravem "Dej bůh štěstí".

STARTOVNÉ: Mapa + startovací nápoj ZDARMA!

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení