EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

Ski centrum Říčky a jeho sjezdovky

Foto: Ski centrum Říčky v Orlických horách, zdroj: www.skiricky.cz

(23. 10. 2017) Druhým největším lyžařským areálem v Orlických horách je Ski centrum Říčky. Především zásluhou své polohy nabízí zřejmě nejlepší sněhové podmínky široko, daleko. Ve spojení s umělým zasněžováním všech sjezdovek umožňuje parádní lyžovačku prakticky od prosince do konce března.

Při pohledu na mapu objevíme Říčky v Orlických horách v jižní části pohoří. Z hotelu Studánka sem pohodlně dojedete po silnici č. 319 přes Rokytnici v Orlických horách – jenom nezapomenout za obcí zahnout doleva u autobusové zastávky Odbočka Říčky. Auto odstavíte na bezplatném parkovišti pro 300 vozů kousek od lyžařského areálu a blízkého východiště běžeckých stop.

Jaké vleky jezdí ve Ski centru Říčky

Prim mezi lyžařskými výtahy v Říčkách hraje čtyřsedačková lanovka 1. orlická lanová dráha dlouhá 1 200 metrů. Spolu s takřka souběžně vedoucím kilometrovým vlekem Tatrapoma a maličkým vlekem Můstek zajišťuje přepravu lyžařů, sjíždějících kvarteto zdejších sjezdovek všech obtížností. Malí i velcí adepti lyžování se mohou učit ve škole s provazovým vlekem a pojízdným pásem.

Ubytování v dosahu Říček v Orlických horách vyřešíte v hotelu Studánka.

K dalšímu vybavení lyžařského střediska v Říčkách patří půjčovna lyží se servisem, snowpark a restaurace. Večerní lyžování probíhá vždy v pátek a v sobotu od 17 do 20 hodin. Pokud si chcete ověřit, jaké je ve Ski centru Říčky v Orlických horách počasí, stačí se podívat na záběry z kamer, které jsou k dispozici na webu areálu.

Více informací o Ski centru Říčky v Orlických horách

  • Adresa: Ski centrum 239, Říčky v Orlických horách
  • Otevírací doba: od 8 do 16 hodin, večerní lyžování od 17 do 20 hodin
  • Základní vstupné: celodenní pas pro dospělé 520 Kč (hlavní sezóna 2016-7)
  • Web: www.skiricky.cz
Plán Ski centra Říčky v Orlických horách, zdroj: www.skiricky.cz

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení