EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

Silvestr ve stylu 30. let na Studánce

Silvestr v hotelu Studánka – co říkáte tomu strávit letos konec roku tak trochu jinak? Připravili jsme pro vás speciální silvestrovský balíček tak, abyste si to opravdu stylově užili.

Chystání chlebíčků, jednohubek, vaření, uklízení. A když zbyde trochu času, nějaký ten šťastný pohádkový konec taky stihnete. Taková silvestrovská klasika. Co říkáte tomu ji letos vynechat a vyrazit si Silvestr pěkně užít na Studánku? Bude uklizeno, navařeno a pohádku uvidíte úplně celou.

Prvotřídní kuchyně i královský relax

V rámci pobytu si vychutnáte bohaté snídaně i večeře formou bufetu. Na Silvestra se bude podávat speciální silvestrovská večeře, posléze raut a o dvanácté si přiťuknete novoročním přípitkem. Na Studánce strávíte celkem 4 dny plné zábavy, dobrého jídla, pití i odpočinku. V hotelovém Wellness & Spa vás čekají sauny, bazén s protiproudem, vířivka a mnohé další. Vstup máte neomezený v provozním čase.

Po celou dobu pobytu se o vaši zábavu postarají animační programy – pro děti i dospělé

Těšte se na bohatý animační program

Před příjezdem zašátrejte v prababiččině skříni a vyberte ty nejparádnější kousky z 30. let. Na silvestrovský večer totiž vyhlašujeme soutěž o nejlepší kostým. Po celý večer budete volně konzumovat jakékoliv nealko, pivo i vybrané víno. Vzduchem zatančí živá hudba a o zábavu se postaráme v rámci tematického animačního programu. Veselit se můžete třeba do rána bílého...

Termín ubytování

  • 29. 12. - 1. 1. 2017
  • (4 dny a 3 noci)

 

Prohlédnout celý balíček

 

Zajímá vás ještě něco dalšího? Volejte, pište. Těšíme se na vás na Silvestra!

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení