EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

Silvestr ve stylu A llá CUBA

V letovisku Studánka oslavíme další nový rok 2019 ve stylu CUBY. Načerpejte energii společně s námi a prožijte skvělé chvíle v hotelu Studánka u Rychnova nad Kněžnou.

Chystání chlebíčků, jednohubek, vaření, uklízení. A když zbyde trochu času, nějaký ten šťastný pohádkový konec taky stihnete. Taková silvestrovská klasika. Co říkáte tomu ji letos vynechat a vyrazit si Silvestr pěkně užít na Studánku? Bude uklizeno, navařeno a pohádku uvidíte úplně celou.

Prvotřídní kuchyně i královský relax

V rámci pobytu si vychutnáte bohaté snídaně i večeře formou bufetu. Na Silvestra se bude podávat speciální silvestrovská večeře, posléze raut a o dvanácté si přiťuknete novoročním přípitkem. Na Studánce strávíte celkem 4 dny plné zábavy, dobrého jídla, pití i odpočinku. V hotelovém Wellness & Spa vás čekají sauny, bazén s protiproudem, vířivka a mnohé další. Vstup máte neomezený v provozním čase.

Po celou dobu pobytu se o vaši zábavu postarají animační programy – pro děti i dospělé

Termín ubytování

  • 29. 12. - 1. 1. 2018
  • (4 dny a 3 noci)

Pobytové balíčky

A protože chceme, aby se bavil každý, máme pro Vás tři varianty balíčků. Zvolte si ubytování, takové jaké Vám bude vyhovovat, pro jednotlivce nebo celou rodinu.

 

PROHLÉDNOUT NABÍDKU BALÍČKŮ

 

Zajímá vás ještě něco dalšího? Volejte, pište. Těšíme se na vás na Silvestra!

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení