EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

S medem ku zdraví

Rozehřátý med dokáže zázraky při vyplavování civilizační špíny z vašeho těla. Přijeďte si to vyzkoušet na vlastní kůži!

CENA 

1 140,- Kč / 1 osoba – zahrnuje:

  • Relaxační medová koupel 20 min.
  • Relaxace po koupeli (suchý zábal) 20 min.
  • Medová relaxační masáž 20 min.
  • Medová pleťová maska 30 min.
  • Šálek domácí horké medoviny
 

Chci rezervovat balíček

 

Relaxační medová koupel

Zvláčňující koupel. Má příznivé účinky na podrážděnou pokožku, díky obsahu beta-karotenu pomáhá po nadměrném slunění. Koupel je výtečná na nervozitu či neklidný spánek.

 

Medová relaxační masáž

Medová masáž je speciální masážní technika, při níž terapeut potírá záda masírované osoby voňavým rozehřátým medem, který je následně pomalými pohyby vmasírováván do kůže klienta. Díky výživným látkám obsaženým v medu a technice masážních pohybů dochází k vyplavování toxinů - škodlivých látek, které se za dlouhou dobu nahromadily v těle klienta a trvale oslabují jeho imunitu. Detoxikační medová masáž trvá 20 minut (v závislosti na individuálním průběhu masáže), kdy med v průběhu masáže a v závislosti na množství toxinů v těle klienta mění svou barvu i konzistenci. Důsledkem této mimořádně účinné manuální techniky je nejen vyplavování škodlivin a tím i aktivace vnitřních orgánů, ale zároveň dokonalá celková relaxace organismu.Okamžitým efektem této masáže je příjemná relaxace a mírná únava. Pozitivní účinky detoxikace organismu lze hodnotit až po delší době.

 

Medová pleťová maska

Tato maska je vhodná pro všechny typy pleti, které čistí a zvláčňuje. Vyhlazuje vrásky a zanechává pleť hebkou a čistou.

 

Šálek domácí horké medoviny

Medovina je kvašený alkoholický nápoj vyrobený z medu a vody. Název medovina pochází ze spojení medové víno. povzbuzuje látkovou přeměnu, podporuje prokrvení, zvyšuje tvorbu HDL (dobrý cholesterol), snižuje LDL cholesterol (zlý cholesterol).

 

 

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení