EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

Relax pro ženy i pro muže

Speciální wellness balíček, zahrnující vstupy do bazénu, vířivky a světa saun, slunce a soli.

Relax pro muže a pro ženy pod Orlickými horami

Relaxujte, posilujte své zdraví, užívejte si. Relaxaci na Studánce ocení ženy i muži každého věku a každého povolání. Ideálně ji můžete doplnit o výlet na některé z četných zajímavých míst v okolí.

Cena balíčku relax pro ženy a muže

850,- Kč / 1 osoba – zahrnuje:

  • Bazénový svět + whirlpool, + Kneippův chodník 75 minut
  • Sauna + parní box + relaxace v odpočívárně 120 minut
 

Chci rezervovat balíček

 

Bazén

Ponořte se do koupelového bazénu s teplotou vody 27 stupňů a nechte se hýčkat vodotryskem, masážními tryskami a protiproudem, které uvolní vaše svaly, klouby a posílí kardiovaskulární systém. Na závěr můžete uvolnit své svaly v prostorných vodních lehátkách.

 

Vířivka

Milujete horkou koupel a masáž zároveň? Potřebujete ulevit od bolesti a načerpat ztracenou energii? Tak právě pro vás je určena naše vířivá vana. Masážní účinek vířivé vany společně s horkou vodou přináší namoženým a napjatým svalům možnost dokonalé relaxace. Pobyt v teplé vodě spolu s masáží stimuluje tvorbu endorfinů (tzn. hormon štěstí, který způsobuje dobrou náladu a pocity štěstí) a jehož následkem je tlumena bolest.

 

Svět saun, relaxace a soli

Vstupte a prociťte výjimečnost prostoru se solnou lampou a komplexu saun spolu s léčebnou inhalací, které vám zaručí jedinečnou přírodní léčbu. Neopakovatelná atmosféra parní lázně, finských saun spolu s léčivou silou přírodní soli snoubí harmonické spojení hydroterapie a aromaterapie. Nechte vyniknout protiklady chladu a tepla, užijte si voňavého vzduchu, hry barev a stínů, ticho a příjemnou hudbu.

 

 

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení