EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

První podorlická pivní stezka v detailu

Naučná podorlická pivní stezka je určena pro malé i velké, cyklisty, pěší i kočárky. Vede z Pivovaru v Rychnově nad Kněžnou až do letoviska Studánka - prohlédněte si ji krok za krokem.

První podorlická pivní stezka vedoucí z Městského pivovaru v Rychnově nad Kněžnou až do letoviska Studánka skýtá na svých 3,5 kilometrech délky mnoho zajímavostí. Naučná stezka vede převážně po asfaltových a štěrkových cestách lesoparku. Je vhodná jak pro cyklisty, tak pro pěší, včetně kočárků.

Detailní rozbor trasy, včetně videa z jejího cykloprůjezdu naleznete na webu http://www.turistika.cz.

Naučná pouť

Pivní stezka je protkána řadou odpočívadel a informačních naučných tabulí, které, co se týče rychnovského regionu, jistě v mnohém obohatí vaše obzory. Můžete se například dozvědět něco o historii vaření piva, také o rozmanité fauně a flóře lesoparku Včelný a nechybí ani pověsti z okolí opředené tajemstvím.

Cestou se můžete pokochat pohledem na Ivanské jezero, najít soutok Javornického potoka a řeky Kněžny nebo třeba obdivovat velká mraveniště. Na začátku i na konci podorlické pivní stezky se můžete kvalitně občerstvit, což můžete navíc spojit třeba s exkurzí v Pivovaru, nebo s návštěvou minigolfubowlingu či wellness v letovisku Studánka.

 

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení