EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

Prožijte Vánoce na Studánce

Co takhle prožít letos Vánoce tak trochu jinak? Užít si je jako ty pravé svátky klidu a pohody, hodit nohy nahoru a nikam se nehonit? Zavítejte do hotelu Studánka nedaleko Rychnova nad Kněžnou a užijte si Vánoce jak se patří.

Znáte to, každý rok si slibujete, že už ty domácí přípravy tentokrát nebudete tak přehánět. Ale skutek utek a Šíleně smutná princezna taky. Alespoň ta z televizní obrazovky… Přijeďte si letos Vánoce jak se patří užít k nám. Máme kapra, stromeček i pohádky!

Klidný vánoční pobyt v srdci přírody

Na Studánce strávíte celkem 4 dny a 3 noci s komfortem čtyř hvězd. O snídaně a večeře včetně svátečního hodování se starat nemusíte, protože je máte v ceně pobytu. Kdykoli vám to v rámci provozních hodin Wellness & Spa bude po chuti, zajdete si relaxovat do tepla parní či finské sauny. Zaplavete si v bazénu s protiproudem, ohřejete se v prostorné vířivce nebo si dáte do těla ve fitness zóně.

Čeká vás taky barevná DUO koupel v hydromasážní vaně Yin Yang. A kdybyste se přece jenom ne a ne v chladných dnech vyhřát, postará se o to vyhřívané lehátko u solné terapie. Jako na štědrý večer, tak i o druhém vánočním svátku si můžete rozbalit dárečky pod společným stromečkem za doprovodu libých tónů vánočních koled…

O svůj kočár na parkovišti se nemusíte nikterak bát, kamerový systém ho spolehlivě uhlídá.

Termín ubytován

  • 26. - 29. 12. 2017
  • (4 dny a 3 noci)

 

Prohlédnout celý balíček

 

Chcete-li se na něco zeptat, volejte, pište. Jinak na viděnou o Vánocích!

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení