EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

Prezident ČR v hotelu Studánka

Ve dnech 18. - 20. února 2015 navštívil malebné letovisko Studánka nedaleko Rychnova nad Kněžnou sám prezident Miloš Zeman. Strávil zde dvě noci.

Ve středu 18. února 2015 přijel prezident České republiky Miloš Zeman v podvečerních hodinách na oficiální třídenní návštěvu Královéhradeckého kraje. Ubytoval se v hotelu Studánka, kde strávil obě noci svého rychnovského pobytu.

Program prezidenta zahrnoval setkání s představiteli měst, návštěvu významných firem i setkání s občany kraje. Společně povečeřel s královéhradeckým hejtmanem a osobnostmi kulturně společenského života v Rychnově nad Kněžnou. Pochutnávali si na dušených telecích líčkách na vinné redukci s gratinovaným bramborovým pyré doplněným dýňovými noky.

Ve čtvrtek, po celodenním výjezdním programu prezidenta, se na Studánce konal politický meeting, po kterém následovala soukromá večeře (prezident si přál provést osobní výběr přímo z jídelního lístku). V tento den se k pobytu Miloše Zemana připojila také jeho choť, první dáma Ivana Zemanová.

Páteční ranní káva již předznamenávala brzký odjezd. Před tím se však prezident Zeman ještě zapsal do hotelové knihy návštěv a zvěčnil svou návštěvu společnou fotografií s kolektivem hotelu Studánka. Při loučení s ředitelem hotelu Petrem Čermákem složil Miloš Zeman letovisku Studánka svou poklonu: "Bylo mi u vás dobře."

Jsme rádi, že jsme se ctí obstáli u tak významné události, jakou je návštěva prezidenta České republiky v hotelu Studánka!

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení