2. ledna 2024

Poukazy na ubytování, které každého potěší, vám krásně zabalíme

Chcete svým blízkým věnovat poukaz na ubytování v luxusním čtyřhvězdičkovém Hotelu Studánka? Není nic jednoduššího. Nyní vám dárkový poukaz předáme nebo pošleme v krásném dárkovém balení, které každému udělá radost.

Dárkový poukaz do Hotelu Studánka je vždy dobrý nápad. Zcela jistě mile potěší vaše blízké, třeba v době jejich narozenin, nebo tímto způsobem můžete poděkovat vašim rodičům, o jejichž maximální spokojenost a pohodlí se postará hotelový personál. Příležitostí, kdy udělat radost, je spousty! Takový dárek, jako je poukaz na ubytování, se neodmítá a o tom, že udělá radost, není vůbec pochyb. Neváhejte tedy, využijte služeb Hotelu Studánka a darujte poukaz na ubytování.

Hotel Studánka se nachází na klidném místě s výhledem na les Včelný, tři kilometry od centra Rychnova nad Kněžnou. Elegantní pokoje jsou prostorné, vybavené moderní koupelnou, minibarem a bezplatným Wi-Fi připojením. Součástí hotelu jsou lázně s termálním krytým bazénem, vířivka, fitness areál, bowling, minigolf a lanové centrum. Typická česká kuchyně a široký sortiment tuzemských i zahraničních vín se podává v restauraci a vinárně.