EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

POLÁČKOVO LÉTO NA STUDÁNCE

MUZIKÁLOVÉ MÁMENÍ

(koncert je věnován doktoru Janu Tydlitátovi)

moderují Jana Janěková a Jitka Čvančarová

účinkují přední mladí sólisté naší a slovenské muzikálové, divadelní a filmové scény. Všichni před lety absolvovali ateliér muzikálového herectví Jany Janěkové na DIFA JAMU v Brně a v průběhu studia i následných angažmá zanechali v Rychnově stopy na festivalech Poláčkovo léto i na Šlitrovo jaro.

V současnosti mají za sebou mnoho zajímavých rolí v různých muzikálových produkcích i dalších divadelních projektech. Dušan Vitázek je hvězdou Městského divadla Brno a držitelem dvou cen Thalie (za role v muzikálech Hair a Jekyl, Peter Pecha září jako Rocky (cena Thalie za rok 2017) ve stejnojmenném muzikálu, Jána Slezáka milují na Slovensku jako Jánošíka v muzikálu „Na skle malované, v Rychnově ho znají jako Hamleta, Ján Jackuliak se stal TV hvězdou na Slovensku, Natália Hatalová je star Slovenské hudební scény, Kateřina Sedláková hraje v muzikálu „Lucie“ a v dalších produkcích divadla Karlín a dalších scén, Vilo Csontos zpíval s Richardem Müllerem, Vendula Příhodová exceluje jako Funny Girl v Liberecké opeře a Máří Magdaléna v Ostravě, Lucia Jagerčíková zpívá např. Anitu ve „West Side Story“, Oldřich Smysl hraje ve všem co má "smysl". Anna Pospíchalová má za sebou mnoho rolí ve Slováckém divadle v Uherském Hradišti.

Zpívají, hrají a povídají si: Jitka Čvančarová, Jana Janěková, Natália Hatalová Olcsvary, Lucia Jagerčíková, Anna Pospíchalová, Vendula Příhodová, Kateřina Sedláková, Dušan Vitázek, Vilo Czontos, Ján Jackuliak, Peter Pecha, Ján Slezák, Oldřich Smysl, Hudební doprovod   Dada Klementová a spol., zvuk Jiří Klement

MUZIKÁL
IRSKO

Soubory ke stažení

 
POLÁČKOVO LÉTO(500.59 KB)
MUZIKÁL(762.27 KB)
IRSKO(14.4 MB)

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení