EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

Podorlická pivní cyklostezka 2019

Objevte kouzlo Podorlické pivní cyklostezky, která je tou nejdelší v ČR. Poznáte příběhy tří pivovarů, dobře se najíte i napijete – a to celá rodina. Odpočiňte si v malebné přírodě Orlických hor a zakončete cestu příjemným pobytem v letovisku Studánka.

Slyšeli jste již o nejdelší pivní cyklostezce v zemi české? Té, která se klikatí malebnou přírodou a protíná podniky s tím nejlahodnějším jídlem a poctivými alko i nealko nápoji? Jestli odpovídáte záporně, doporučujeme vám to rychle napravit! Když to vezmete z gruntu, poznáte příběhy třech pivovarů, odpočinete si ve wellness centru a dopřejete svým chuťovým pohárkům hody.

Tři pivní trasy   

Podorlická pivní stezka nabízí tři rozličné trasy, a to dle náročnosti každé z nich. Ta nejkratší vede z pivovaru v Rychnově nad Kněžnou právě do letoviska Studánka a čítá 5 km. Druhá z nich propojuje rychnovský pivovar s pivovarem v Potštejnu a je už o poznání delší – má 35 km. Poslední variantou je projet se až do dobrušského pivovaru, kam je to z Rychnova necelých 50 km.

Podorlická pivní cyklostezka se v tomto roce otevírá již 21. dubna.

Studánka

První trasa je vhodná především pro méně náročné, rekreační cyklisty a rodiny s dětmi. Vede „kouzelným“ lesem Včelným opředeným mnoha tajemnými příběhy až do letoviska Studánka, kde můžete klidně strávit několik dní, jelikož hotel nabízí rozličné vyžití, od wellness služeb, přes sportování v jeho bezprostřední blízkosti, po nevšední kulinářské zážitky.

Více informací o cyklostezce naleznete na webu NEJDELŠÍ PIVNÍ CYKLISTICKÁ STEZKA V ČR.

Ještě váháte? Využijte krásného jara a užijte si to se svými nejbližšími!

Soubory ke stažení

 
PIVNÍ STEZKA(16.15 MB)

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení