EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

Pobytové balíčky

Pobyty v hotelu Studánka, to je mnohem víc než jen rezervace pokoje. Vybírejte z mnoha unikátních pobytových balíčků, které vyhoví všem vaším tužbám a potřebám. V ceně jsou zahrnuty nadstandardní služby a pokud využijete našich speciálních nabídek, výrazně si zpříjemníte pobyt a ještě ušetříte.

Jaké jsou možnosti?

Wellness relax pro muže

Odpočiňte si od starostí všedního dne, nechte adrenalin a hormony štěstí, ať zaplaví vaše tělo i duši. Užívejte si sport s kombinací pohodového odpočinku v hotelovém wellness centru.

Wellness relax pro ženy

Zavítejte, ať už sama, nebo s milou společností, k nám na Studánku užít si příjemný relaxační wellness pobyt. Budeme vás rozmazlovat léčivými procedurami, vynikajícími pokrmy, zajímavou kulturou.

Romantický wellness pobyt pro dva

Tento pobytový balíček určen všem, kteří chtějí strávit tři romantické dny plné wellness, masáží a relaxace uprostřed přírody nedaleko Orlických hor. Romantický pobyt pro dva zahrnuje i romantickou večeři při svíčkách a volný vstup do relaxačního bazénu. 

Dovolená pro seniory 55+

Zveme vás na příjemně klidné a krásné místo – do Letoviska Studánka, kde se o vás s radostí komplexně postaráme. Zažijete výjimečný pobyt v luxusním hotelu, který nabízí řadu doplňkových služeb.

Víkendový wellness pobyt pro dva

Večerní koupání v relaxačním bazénu nebo pobyt u solné stěny vám zpříjemní víkendový pobyt uprostřed přírody nedaleko Orlických hor.

Pohádková dovolená na Studánce

Zavítejte do malebného hotelu Studánka nedaleko Rychnova nad Kněžnou, kde si užijete skvělý pobyt za zvýhodněnou cenu! Pokud máte rádi pohádková prostředí a přírodu, pak pro vás bude Studánka, ležící na úpatí Orlických hor, vskutku to pravé

Pobytový balíček MOZAIKA

Sestavte si jednoduše pobytový balíček dle vašich představ. Zažijete výjimečné chvíle v malebném Letovisku Studánka, nacházejícího se na úpatí Orlických hor.

Levandulová relaxace

Levandule má schopnost uklidnit naši mysl a řešit různé stavy, které bychom jinak jen těžko zvládli. Vychutnejte si pobyt jehož součástí je koupel, masáž, zábal a další procedury s využitím této aromatické a léčivé rostliny.

Pivní cyklo stezka

Jste fandové do cyklistiky a rádi si zpestříte výlety na kolech o nevšední zážitky? Právě pro Vás jsme si připravili speciální nabídku „Pivní cyklo - tour“, kde se seznámíte z historií tří pivovarů našeho regionu. Jednotlivé trasy mají různou náročnost a při jejich průjezdu poznáte pivovary v Rychnově nad Kněžnou, Dobrušce, a Potštejnu.

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení