EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

Otevírání lesa Včelného s bábou Halabábou

V neděli 5. 4. 2015 se v letovisku Studánka koná tradiční otevírání lesa Včelný, tentokrát s bábou Halabábou a Edudantem a Francimorem. Budou připraveny naučné úkoly pro děti se sladkým překvapením nakonec.

Zdroj použité fotografie: www.ceskatelevize.cz

Zima nás pomalu opouští, sluníčko probouzí naše zahrady a s ním začínají vstávat také někteří zimní spáči v lese Včelném, nedaleko letoviska Studánka. Rádi bychom vás proto pozvali na tradiční otevírání lesa, tentokrát s kouzelnicí madam Halabábou a jejími dvěma synyEdudantem a Francimorem. 

Lesem s malými loupežníky

Každý účastník dostane od báby Halabáby žákovskou knížku, do které si sám nebo s pomocí svého doprovodu bude zapisovat splněné úkoly na cestě lesem Včelným. Správný průběh budou kontrolovat malí loupežníci, kteří vždy za odměnu obtisknou účastníkovi do žákovské knihy svůj palec. Děti se procvičí ve zdravovědě, kouzelničení, tvořivosti a otestují také svoji paměť.

Edudant a Francimor

Na konci pak každého účastníka otevírání lesa čeká vyluštění křížovky, která napoví, kde jsou schovaní Edudant a Francimor, kteří střeží sladké překvapení. Pohádkovou povídku Edudant a Francimor napsal ve 30. letech Karel Poláček společně s Josefem Čapkem.

Otevírání lesa Včelného se letos koná v neděli 5. dubna 2015 od 14:00 do 17:00. Edudant  a Francimor se již těší na vaši účast!

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení