EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

Ohlédnutí za Včelím rojením na Studánce

Včelímu roji je lépe se vyhnout, ale Včelí rojení na Studánce zpravidla žádné nebezpečí neskrývá. Letošní ročník byl poněkud dobrodružný. Počasí příliš květen nepřipomínalo a tak deštivé přeháňky rozběhaly mnohdy i účastníky, kteří jinak příliš nesportují.

Přesto se více jak 50 dětí nezaleklo a nezústaly sedět doma. Statečně se učily od včeliček přenášet nektar včelím miminkům, stavět plásty a jiné včelí dovednosti.

Cestou ke stanovištím pozorovaly děti společně s rodiči bylinky rostoucí kolem i na obrázcích. Díky BYLINKOVÉ KNÍŽCE, kterou dostaly děti na startu se dozvěděly, jaké kytičky ve Včelném rostou, jestli je můžeme jíst nebo si z nich uvařit nějakou dobrotu nebo se jich raději ani nedotýkat. Včelky se snažily všechna stanoviště schovat pod střechu, aby jim nezmokla křidélka a tak stateční účastníci zmokli jen při přebíhání mezi stanovišti.

Všem kdo přišli gratulujeme k úspěšnému zvládnutí trasy i k překonání nepřízně počasí a těšíme se na Vás na dalších akcích -15.7. ZPÍVÁME A TANČÍME S MÍŠOU opět na Studánce.

Mgr. Martina Černá

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení