14. května 2023

Obdivuhodní lidé českého byznysu se sešli na Studánce

Quo Vadis, český byznyse? Slovní paralelou na slavný román Henryka Sienkiewicze si pomohli pořadatelé konference Obdivuhodní lidé českého byznysu, která se konala v prostorách Letoviska Studánka. Inspirativní lidé se v krásném prostředí lesoparku Včelný sešli v rámci aktivit Podnikatelské platformy Helas – Budujeme hrdé Česko.

Na setkání se představila kolekce zdravé kávy Eternal Flower Coffee Collection, která klade důraz na udržitelnost, což bylo v prostředí hotelu, který hospodaří s vlastní vodou a má solární panely, více než příhodné. Prezentoval se také Health & Beauty Drink, směs pečlivě vybraných prémiových aktivních látek rostlinného původu.

Na konferenci promluvil i generální ředitel Holdingu MATRIX Ing. Libor Burian se svojí ženou Danielou. Také oni byli čestnými hosty setkání a pověděli svůj podnikatelský příběh. Právě to je totiž cílem celého projektu společnosti Helas – hledat nové partnery a zdroje a nepřestat věřit v lepší zítřky, i když není aktuální situace právě růžová.

Setkání na Studánce tak pomohlo v dalším budování mimořádné sítě spolehlivých kontaktů a přátelských vztahů, do které se stále zapojují další členové.