EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

Na Studánce zazpívá Petra Janů

Ve čtvrtek 17. srpna 2017 se na Studánce uskuteční koncert Petry Janů se skupinou Amsterdam. Zpěvačka zazáří v hotelovém venkovním amfiteátru pod širým nebem.

Letní koncerty pod širým nebem žádná hala netrumfne. V srpnu vystoupí v amfiteátru hotelu Studánka trojnásobná „Zlatá slavice“ Petra Janů se skupinou Amsterdam. Ať už holdujete rocku nebo pop music, to své si díky rozmanité hudební dráze zpěvačky určitě najdete.  

Rockerka Jana Petrů, hvězda popu Petra Janů

Zpěvačka Petra Janů, vlastním jménem Jana Petrů, započala svoji kariéru převážně v rockových vodách 70. let.  Spolu se skupinou Pro-rock vydala své prvorozené album Motorest. V letech 80. pomalu začala přecházet na břeh pop music, až se v roce 1987 poprvé stala “Zlatou slavicí”. Slova k jejím písním plodil Ota Petřina.

Vznikala tak veleúspěšná alba jako Jedeme dál, Už nejsem volná, S láskou… Petra Janů vystupovala také na muzikálových prknech 90. let.  V roce 2009 vydala album Kouzlo, které sestávalo především ze zahraničních pop songů.

Od roku 2012 Petra Janů pravidelně koncertuje po celé republice – a o fanoušky rozhodně nemá nouzi.

Zazáří pod širým nebem

Koncert Petry Janů se koná ve čtvrtek 17. srpna 2017 v amfiteátru hotelu Studánka. Začínáme ve 20:00 hod.

Vstupenky na koncert jsou v předprodeji na recepci hotelu Studánka a v Městském informačním centru Rychnova nad Kněžnou.

Cena vstupenky: od 360,- Kč

Přijďte shlédnout umění pod hvězdami, budeme se pohupovat v rytmu nostalgie... Máte-li jakékoliv otázky, zavolejte nám, napište.

Koncert Petry Janů na Studánce

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení