EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

O letovisku Studánka

Cíl vaší dovolené se rozkládá v malebné východočeské krajině těsně pod Orlickými horami kousek od okresního města Rychnov nad Kněžnou. Tato oblast sloužila lázeňským a rekreačním účelům už od 17. století zejména díky pramenům léčivých vod v okolí.

Budovu hotelu jsme zrekonstruovali v roce 2008 a společně s hlavní budovou můžete využívat i vilu či různá sportoviště. Kromě klidu a úžasné přírody na vás čekají moderní relaxační technologie a wellness metody (solární louka, masáž lávovými kameny, vířivá vana a mnoho dalších).

Tichá a panenská krajina Orlických hor je skvělé prostředí pro zdravé procházky, výjezdy za turistickými atrakcemi a společenské akce. Během své návštěvy u nás nejspíš zažijete koncert, taneční večer nebo jinou událost v naší režii.

Kam se vydat během pobytu ve Studánce

Vyberte si z desítek možností výletů po okolí – jsou vhodné pro dobrodruhy, milovníky umění i rodiny s dětmi. Víte například o tom, že Podorlicko se pyšní největší koncentrací historických sídel v ČR a po zásluze zvítězilo v prestižním evropském projektu EDEN 2017? Některý ze zámků na Orlici musíte v každém případě navštívit.

Poznejte na vlastní oči historické pevnosti, Muzeum a galerii Orlických hor, pokochejte se výhledem z rozhledny Vrbice, v zimě si užijte lyžování v některém zmnoha ski areálů jako Říčky či Olešnice. Nebo si jenom užívejte klid a čistý vzduch na jedné z mnoha cyklostezek, kterým kraluje Podorlická pivní cyklostezka - nejdelší v České republice.

Personál vám rád pomůže se zajištěním skupinové dopravy, ať už se budete chtít nechat s koly vyvézt na vrcholky hor v čele s Velkou Deštnou nebo navštívit turistickou atrakci.

Podrobnější historii letoviska naleznete zde.

Prohlédněte si naše pokoje opředené místní legendou.

Hotelový ceník   POBYTOVÉ BALÍČKY

 

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení