EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

Kosmetika na Studánce

V našem kosmetickém salonu se používá kosmetika La Chèvre a Le Chaton. Jedná se o přírodní kosmetiky, kde jsou vzácné složky kozího mléka, vhodně doplněné surovinami mořského původu a rostlinnými extrakty.

Kosmetické služby

V našem kosmetickém salonu se používá kosmetika La Chèvre a Le Chaton. Jedná se o přírodní kosmetiky, kde jsou vzácné složky kozího mléka, vhodně doplněné surovinami mořského původu  a rostlinnými extrakty. Hlavními složkami jsou syrovátka, tuk nebo tvaroh z kozího mléka, jedinečný biologický systém bohatý na přírodní antioxidanty, který hydratuje pokožku, chrání ji před škodlivými vlivy životního prostředí a zpomaluje její stárnutí. Výborně ošetřuje jak mladistvou, tak i stárnoucí pleť.

Základní ošetření 60 minut

Pedikúra

Podobně jako péče o ruce a nehty na nich, je důležitá péče o nohy. Nohy jsou během každé všední denní činnosti vystaveny nepříznivým podmínkám. Jsou mnohdy více než deset hodin denně uzavřeny v těsných botách, potí se a přehřívají. Nohy se rychleji unavují, pokožka hrubne a praská. Častokrát si naši klienti stěžují na pocit těžkých nohou, způsobený zadržováním tělních tekutin ve tkáních.

Pravidelná péče o nohy v podobě pedikúry pomáhá udržovat chodidla zdravá, svěží a upravená.

30 minut

Manikúra

Ženy o své ruce pečují již po dlouhá staletí. Vždy se je snažily mít čisté, upravovat je, zkrášlovat a zdobit. K tomu patří i krásně vypadající nehty, které musí mít každá moderní žena. Manikúra se proto stala neodmyslitelnou součástí života v dnešním světě a dnes se již dotýká i mužů. Ruce o nás totiž vypovídají mnohé. Každý, s kým jednáme, si jich všimne. Pravidelná manikúra nám pomůže zachovávat ruce ve stále skvělé kondici.

30 minut

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení