1. ledna 2024

Konference Asociace hotelů a restaurací se účastnil i ředitel Studánky

V nádherných prostorách Grandhotelu Pupp v Karlových Varech se ve dnech 30. listopadu a 1. prosince minulého roku konala 16. konference Asociace hotelů a restaurací. Za Hotel Studánka, který je součástí této asociace, se konference osobně zúčastnil jeho ředitel Ing. Petr Pičman.

„Pro naše hosty se neustále snažíme dělat jen to nejlepší, proto jsme se zde inspirovali nejnovějšími trendy. Navíc je pro nás toto setkání hoteliérů srdeční záležitostí,“ uvedli zástupci Hotelu Studánka.

V roce 2016 zde totiž obdržel ocenění i současný ředitel Petr Pičman, který se na západě Čech setkal s bývalým ředitelem Studánky Bc. Petrem Čermákem, jenž v hotelu zanechal nesmazatelnou stopu.

Událost, kterou byla nedávná Konference Asociace hotelů a restaurací, spojoval nejen odborný program, ale došlo také na společenská setkání i galavečer. Byla to také ideální příležitost pro opětovné setkání s kolegy, sdílení znalostí a pro diskuzi o výzvách a příležitostech, které hoteliéry čekají. Na akci vystoupilo osm špičkových řečníků, kteří přiblížili trendy v hotelnictví a gastronomii.