EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

Koncert skupiny Klapeto na Studánce

Dne 28. 6. 2016 se v rámci Poláčkova léta uskuteční přátelský koncert lidové skupiny Klapeto z Náchoda, která v 16:30 hod. rozezvučí zdejší amfiteátr.

Ačkoli nám zima ještě své sbohem tak úplně nedala, brzké známky jara se v přírodě již pomalu objevují – ať už v podobě bílých hlaviček sněženek, teplejších slunečních paprsků nebo třeba libých ptačích písní. Také na Studánce se počátkem léta bude zpívat, a také hrát! Dne 28. 6. 2016 se v rámci Poláčkova léta uskuteční přátelský koncert lidové skupiny Klapeto z Náchoda, která v 16:30 hod. rozezvučí zdejší amfiteátr.

Bohatý reportoár

Skupina Klapeto z Náchoda se zaměřuje především na staropražské a trempské písně, dále lidové písničky, ale i countrykavárenské a swingové písně. Na jejich koncertech můžete slyšet zaznít kytaru, kontrabas, ale také tradičnější nástroje jako jsou například housle nebo harmonika. Kapela byla založena v roce 1997 okolo jídelního stolu rodiny Zeidlerových na Vysokově. Vůdčí osobou tohoto ansámblu a to platí až do dnes se stal Jiří Zeidler. V současné době skupina vystupuje ve třech až čtyřech lidech a to Jiří Zeidler, Jaroslav Žďárský, Martin Tomek a Viktor Tomek. 

Přijďte si k nám zazpívat, zatancovat nebo se jen zaposlouchat se do příjemné muziky.

Budeme se na vás těšit!


 

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení