EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

Koncert Lenky Filipové a zpěvačky Lenny

Srdečně vás zveme na koncert, kdež zazáří světoznámá Lenka Filipová společně se svou dcerou, zpěvačkou Lenny. Hudební vystoupení se uskuteční v amfiteátru hotelu Studánka se dne 16. 7. 2016 uskuteční hudební koncert zpěvaček Lenky Filipové a Lenny.

Kdy: sobota 16. července 2016 od 19:30 hodin 
Kde: Přírodní amfiteátr Hotelu Studánka v Rychnově nad Kněžnou

Lenka Filipová

Lenka Filipová je jak v Čechách, tak ve světě známá jako zpěvačka, textařka, šansoniérka, kytaristka a mimo jiné také hudební skladatelka. První album, které ji dostalo do povědomí českých posluchačů, bylo album Zamilovaná z roku 1982. Zpěvačka ve své kariéře proplouvala mnoha hudebními styly, přes počátky u lidových nástrojů po moderní pop music.

Lenny

Zpěvačka Lenny, vlastním jménem Lenka Filipová (ml.) je známá taktéž jako textařka, hudební skladatelka či klavíristka. Za svou poměrně krátkou kariérní dráhu již stihla vyprodukovat několik velmi úspěšných songů, mezi které patří například píseň You're My Everything.

Odkaz na oficiální web Lenky Filipové a Lenny: http://www.lenkafilipova.czhttp://lennymusic.net

Předprodej koncertních vstupenek je na recepci hotelu Studánka či v síti ticketart.cz.

Přijďte si do amfiteátru hotelu Studánka poslechnout výjimečný dvougenerační koncert dvou talentovaných žen. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

 

Těšíme se na Vás!

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení