EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

Hydromasážní vana

Vyzkoušejte kouzlo pradávné moudrosti ve spojení s nejmodernějšími poznatky dnešní doby. Hydromasážní vana v sobě snoubí několik kombinací jedinečných procedur a funkcí, které pomáhají regulovat metabolismus, eliminovat svalové a cévní napětí, redukovat stres, stimulovat smysly a tak předcházet nemocem.

Krom prevence různých zdravotních neduhů Hydromasážní vana může nabídnout velmi příjemné masírování, které má za následek zpevnění a zeštíhlení kontur Vašeho těla. Pomáhá regulovat hmotnost, udržet zdraví a obnovit rovnováhu v těle.

Hydromasážní vana a její funkce - Yin Yang

  • Vana Yin Yang pro dvě osoby
  • Aromaterapie
  • Duokoupele
  • Vibrační masáž přes 120 trysek
  • Muzikoterapie
  • Chromoterapie

Aromaterapie

Používáme 100% přírodní éterické přísady podporující zdraví. Můžete zvolit různé esence, jejich vůně vyvolávají pocit uvolnění, činorodosti a energie. Pomocí aromaterapie lze potlačit stres nebo snížit chuť k jídlu. Dále může být využita k inhalaci léčivých látek. Aromaterapie umožňuje stimulovat látkovou výměnu a imunitní systém.

Vibrační masáž

Vibrační masáž je terapeutická masáž přinášející bezprostřední pocit relaxace, potlačující stres a zmírňuje bolesti. Masáž urychluje metabolické procesy a zlepšuje funkčnost pokožky, svalů a vnitřních orgánů. Masáž je prováděna pomocí 120 trysek. 

Kontraindikace:

  • Epilepsie
  • Srdeční arytmie
  • Srdeční stimulátor

Chromoterapie

"Vše, co žije, žije ve světle, Vše, co existuje, vyzařuje světlo. Všechny věci přijímají život od světla a toto světlo je kořenem života.“ Paracelsus 

Světlo a barva jsou dva základní pojmy neoddělitelně spojené s našim životem, protože jsou pro nás na energii bohatými, životními impulsy a tím i základem krásného, plného života v harmonii a zdraví. Světlo a barvy rozsáhle ovlivňují naše bytí, neboť jsou to jevy, které hýbou naší myslí a zároveň tím zabarvují naši náladu a naši životní energii. Náš pohled na život má rozhodně co dělat se “zabarvením“, kterým jsme naplněni a které vyzařujeme jemným energetickým polem – aurou.

Sedm duhových barev, které jsou obsaženy v bílém světle, mají velký vliv na náš tělesný a duševní stav. Barvy jsou tedy rozličné formy bílého světla, které v sobě sjednocuje všech sedm barev duhy. Každá z barev má určitou frekvenci. Když se naše tělo dostane z rovnováhy, dostaví se únava, deprese a onemocnění.

Význam barev:

Červená - dynamická léčivá barva, vyzařuje teplo, oživení a povzbuzení, dodává vitalit, energii a výkonnost. Působí harmonicky na náhlé stavy slabosti, narušení pohyblivost, nedostatečné prokrvení, chudokrevnost a nechuť k jídlu. Dodává tepelnou energii při nachlazení, tělesném vyčerpání a ochabující pohlavní síle.

Oranžová - léčivá energie pro optimismus a radost ze života. Působí povzbudivě, zahřívá, podněcuje dobrou náladu, posiluje energii a zesiluje efekt uvolnění a zbavuje křečí. Oranžová je účinná při anemii, časté únavě, slabosti krevního oběhu, ledvinové slabosti, sklerózách, hubnutí, alergiích, nedostatku energie, psychózách, trudomyslnosti a strachu.

Žlutá - má povzbuzující účinek na solarplexus, harmonicky vyrovnává poruchy nervového systému a žláz a dělá chronické, akutním, čímž je zahájen léčivý proces. Dodává veselí a radost do života, zahání trudnomyslnost, přináší chuť do práce, povzbuzuje intelekt a chuť k učení, povzbuzuje paměť, ctižádost a výdrž, stimuluje centrální nervový systém a funkci žláz.  

Zelená - způsobuje zklidnění, stabilizaci a zotavení, což vede k regeneraci nervového systému a celkového uvolnění organismu., posiluje nervy, redukuje krevní tlak a přináší klid a spokojenost. Vhodný při srdečním selhávání, přetížení nervů, onemocnění bronchií, astmatu, kašli, vysokém krevním tlaku, cukrovce, chorobách látkové výměny, zánětech kloubů, revmatismu.  

Modrá - působí na tvoření svalů a tkání, posiluje pokožku, regeneruje a uvolňuje a má silný vliv na omlazení pokožky. Modrá může normalisovat krevní cévy, je antiinfekční a působí uvolnění nervů, uklidňuje při neklidu, strachu, nadměrné funkci štítné žlázy, překrvení a nespavosti. Je harmonizující barvou při klimateriu, posiluje životní sílu a ulehčuje srdci.

Indigová - sjednocuje všechny spektrální barvy dohromady, čímž se zvyšuje její účinek na léčení, utišení bolesti a uklidnění. Indigová barva má největší využití při onemocnění v oblasti hlavy ( oči, uši, nos), při poruchách růstu a při duchovním a duševním vyčerpání.  

Fialová - dodává duchovní sílu, zesiluje účinek meditace a vede k vyšším stavům vědomí. Působí na slezinu, podněcuje tok lymfy, pomáhá při migréně, nervových chorobách a při stavech silného vzrušení, při vypadávání vlasů a při tvorbě lupů.

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení