EN

Skrýt rezervace
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:

HLEDÁM MILENCE / ZN: Spěchá!

Situační černá komedie s velmi překvapivým koncem přibližuje s humorem a ironií co všechno jsou lidé pro peníze a nové milostné vztahy ochotni udělat.

Upoutávka na divadlo:

 https://youtu.be/AtCAjfqlrX8

Prodej vstupenek:

https://www.ticketportal.cz/Event/Hledam_milence_zn_specha

Jaroslav je neúspěšný malíř po padesátce. Po dvaceti letech manželství s podnikatelkou Miladou však na něj přišla druhá míza, a tak se schází s mladou milenkou Anetkou. Se svou manželkou, která jej již ničím kromě peněz nepřitahuje, by se nejraději rozvedl, ale pak by ztratil dobré finanční zázemí. A mladé milenky, Anetka vůbec není výjimkou, jsou v tomto směru přece dosti náročné a vynalézavé..

Jaroslav s Anetkou vymyslí variantu, jak se rozvést a přesto z toho získat dost peněz. Jaroslav by měl svou ženu přistihnout při nevěře, přitom vše zdokumentovat, a pak bude hračkou při rozvodu vysoudit polovinu majetku a její firmy. Aby měli milenci vše pod kontrolou, vyšlou na Miladu podplacené milence-provokatéry. A to by bylo, aby ji Jaroslav alespoň při jedné nevěře nepřistihl!

Obsazení: Lucie Linhartová, Eva Decastelo, Vlasta Korec / Miroslav Šimůnek, Jindra Kriegel, Bořek Slezáček, Josef Hervert

Autor: Miroslav Oupic, Jindra Kriegel

Režie: Filip Jan Zvolský

Soubory ke stažení

 
Hledám milence(22.13 MB)

Kontakt

Hotel Studánka

Hotel STUDÁNKA
Letovisko Studánka 505
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Rezervace

+420 494 389 200

GPS

50.168888, 16.32057

Hotel Studánka v Rychnově nad Kněžnou hodnocení